Niegrzeczne święta, Recenzja książki

Atmosfera zbliżających świat już mi się bardzo udziela. Cały dom jest udekorowany choinkami i świątecznymi dodatkami. Dlatego też przychodzę do Was z propozycją świątecznej książki ” Niegrzeczne święta”.

Niegrzeczne święta

Nadchodzą święta, Niegrzeczne święta! Znane nazwiska i historie, które rozgrzeją cię w najmroźniejszy zimowy wieczór w jednym takim wydaniu!

Czy byłaś niegrzeczna w tym roku? Zastanów się dobrze… Jedno jest pewne, zasłużyłaś na prezent! Tegoroczne święta będą różnić się od poprzednich. Tej zimy czeka na ciebie niegrzeczna antologia dziesięciu świątecznych opowiadań pióra wyjątkowych polskich autorek i jednego niesfornego autora. Nie czekaj na Świętego Mikołaja, zamów książkę już dziś i spraw sobie przyjemność!

Autorzy: Meg Adams, Justyna Chrobak , Ewelina Dobosz, Anna Langner, Agnieszka Lingas-ŁoniewskaKinga Litkowiec, Beata Majewska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Emilia Szelest, Robert Ziębiński

Niegrzeczne święta to dziesięć jakże innych i wyjątkowych opowiadań. z jednym wspólnych świątecznym wątkiem. Jedne historie są naprawdę wciągające inne zaś trochę nudnawe. Niektóre bardzo romantyczne, inne wręcz erotyczne.Wszystko jest jednak kwestią gustu. Dla mnie jest to ciekawy sposób poznania nowych autorów. Krótkie analogie na pewni zbliżyły mnie do zapoznania się z całą książką. Do tego typu książek, z krótkimi opowiadaniami zawsze podchodziłam z dystansem. Obawiałam się, że się po prstu pogubię w ich odrębnych historiach. Dlatego w przypadku tej książki każdą część czytałam w innym momencie, nie po kolei.

Po lekturze analogii “Niegrzeczne święta” czuję duży niedosyt. Jest w niej kilka historii, które muszę bliżej poznać koniecznie w całości.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Seria: Niegrzeczne książki

16 thoughts on “Niegrzeczne święta, Recenzja książki

 • 22 grudnia 2020 o 13:27
  Permalink

  Te wszystkie słodko-pierdzące bo zonarodzeniowe romansidła mi się już przejadły, wiec z chęcią siegnę po coś mocniejszego. Przeczytałam już i kryminały, i horrory i fantasy w klimacie światecznym. Czas na coś gorącego 😉

  Odpowiedz
 • 17 grudnia 2020 o 08:48
  Permalink

  W antologiach tak właśnie zazwyczaj bywa, jedne opowiadania bardziej wciągną, inne staję się jedynie uzupełnieniem, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 🙂

  Odpowiedz
 • 16 grudnia 2020 o 14:49
  Permalink

  Mam tę Antologie, jednak czytałam już “Grzeszne święta” i jeszcze jedna inną i kompletnie mi się nie podobały. Trochę boje się również czytać tej, że mnie wymęczy ;(

  Odpowiedz
 • 14 grudnia 2020 o 17:21
  Permalink

  Czytałam tę książkę, podobała mi się, chociaż muszę przyznać, że kilka z tych opowiadań widziałabym w bardziej rozwiniętej formie, czyli w postaci książki. 🙂

  Odpowiedz
  • 20 grudnia 2020 o 10:25
   Permalink

   Słyszałam sporo o tej antologii, ale to chyba nie jest książka dla mnie, mimo że ogólnie lubię opowiadania.

   Odpowiedz
 • 14 grudnia 2020 o 11:30
  Permalink

  Ostatnio polubiłam się z antologiami tematycznych opowiadań. Tych jeszcze nie miałam w ręku, ale koczę akurat tomik kryminalny, więc może zmienię sobie gatunek.

  Odpowiedz
 • 14 grudnia 2020 o 02:12
  Permalink

  Uwielbiam świąteczne antologię. Tę znam, jednak jeszcze nie czytałam.

  Odpowiedz
 • 13 grudnia 2020 o 22:33
  Permalink

  Jeszcze nie czytałam tej książki, ale zamówiłam ją i przyjedzie do mnie w tym tygodniu.

  Odpowiedz
 • 13 grudnia 2020 o 20:37
  Permalink

  Mam całą masę świątecznych książek, a akurat ten tytuł jakoś mnie ominął. Ale cóż… wydawcy dosłownie zakopali nas w propozycjach.

  Odpowiedz
 • 13 grudnia 2020 o 17:08
  Permalink

  Sądzę, że taką książkę mogę przeczytać. Mam nadzieję że zdążę przed świętami. Jak nie to po też będzie.

  Odpowiedz
 • 13 grudnia 2020 o 17:06
  Permalink

  Widziałam dużo pozytywnych opinii na temat tej książki, ale nie sięgam po antologie, więc to nie dla mnie, dlatego jej nie zamówiłam.

  Odpowiedz
 • 13 grudnia 2020 o 15:48
  Permalink

  Oh, jak ja lubię świąteczne książki, chęcią sięgnę po ten zbiór. Na pewno będę się przy nim dobrze bawić.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *