Jak wprowadzić wiosnę do domu, Gallerix

Wiosna, podobno od 1 marca już jest, ta meteorologiczna. Jednak patrząc za okno to pogoda bardziej zimowa, u mnie aktualnie prószy śnieg. Osobiście już nie mogę się doczekać taj prawdziwej astronomicznej wiosny, śpiewu ptaków, kolorów w ogrodzie. Na to trzeba niestety trochę jeszcze poczekać. Dlatego zaprosiłam wiosnę do swojego domu. Wszystko za sprawą nowych plakatów od Gallerix.

O plakatach Gallerix już pistałam. Były to typowo wionenne plakaty. Tearz jednak pora na zmianę w domu. Pora na powiew wiosny. Śwież kwiaty tulipany czy żonkile goszczą u mnie regularnie. Brakowało mi jednak tego kolorowego klimatu na ścianach.

Kwiaty i motyw greckiej roślinności to mój wybór. Jednak kategoria wiosna to także kolorowe krajobrazy, weneckie gondole czy artystyczne motywy. Dla osób lubiących abstrakcyjny styl też jest kilka pięknych do wyboru.

Największy plakat w moim domu stanowią drzwi w otoczeniu kwitnącego drzewa. Moim zdaniem jest to piękny motyw wiosenny i sama chętnie bym się przeniosła w takie spokojne miejsce.

Jeśli nie jesteście zdecydowani na motyw który chcecie wybrać dla siebie zajrzyjcie koniecznie do inspiracji plakatów. Tam znajdziecie galerię zaprojektowaną przez profesjonalistów. Wystarczy wybrać kolorystykę plakatów czy wybrać kolor ścian.

Plakaty drukowane na 200 gramowym półmatowym papierze najwyższej jakości francuskiego producenta Clairefontaine. Papier posiada certyfikat FSC, a produkcja posiada certyfikat Ecolable, aby zapewnić zrównoważoną produkcję.

Standardowy czas realizacji wynosi 3-6 dni roboczych.

Jak podoba się Wam mój wybór? Macie w swoim domu plakaty na ścianach.

4 komentarze do “Jak wprowadzić wiosnę do domu, Gallerix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *