Zimowy klimat w domu z plakatami Gallerix

Lubię, gdy w moim domu zmieniają się dekoracje. Takie drobne akcenty sprawiają że mienia się wystój w domu małym kosztem. W ostatnim czasie polubiłam dekoracje w postaci plakatów. Sprawiają one, że wnętrze nabiera nowego charakteru i staje się nowym przewodnikiem do kolejnych akcentów w dekoracji. Ostatnio zamówiłam nowe plakaty z zimowa scenerią od Gallerix.
gallerix
gallerix

Gallerix to sklep z plakatami i ramkami, w którym każdy znajdzie plakaty dopasowane do swoich potrzeb. Od spokojnych krajobrazów, po motywy zwierzęce przez plakaty glamour i do pokoju dziecka. Do wyboru jest wiele tematyk. Wybierając jeden plakat możemy skorzystać z podpowiedzi i zaaranżować całą kolekcję z pomocą inspiracji.

Postawiłam na plakaty z motywem zimowym. Jako, że lubię tę porę roku, a aura za oknem jednak jest mało zimowa wybór był łatwy. Jednak wybór odpowiednich plakatów nie był już taki prosty. Okazało się, że w ofercie znalazłam bardzo wiele plakatów z tym akcentem. Stworzenie więc takiej galerii nie było takie szybkie. Jednak gdy już się zdecydowałam i zamówiłam pozostało mi tylko czekać na przesyłkę.

Plakaty dotarły do mnie w zabezpieczonej tubie. Dzięki temu nie było możliwości aby się one zniszczyły podczas transportu. Plakaty wykonane są bardzo dobrze. Każdy element jest dokładnie naniesiony na papier. Kolorystyka jest żywa, bardzo ładnie to wygląda.

gallerix
gallerix
gallerix

W ofercie znajdziemy ramki na plakaty wykonane z drewna oraz ramki metalowe. Ramki w w rozmiarach 21×30, 30×40, 50×70 i 70×100 cm. Wszystkie ramki można zawiesić w poziomie i pionie. Wszystkie ramy są wyposażone w obrotowe klipsy ułatwiające montaż plakatów, a wszystkie modele są wyposażone w haczyki do zawieszenia ich w poziomie lub w pionie. Dodatkowo szkło akrylowe jest zabezpieczone folią, tak aby w trakcie pakowania i odpakowywania nie zostało uszkodzone.

Jak podoba się Wam mój wybór?

4 komentarze do “Zimowy klimat w domu z plakatami Gallerix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *