Suplement diety Ascolip Liposomalna witamina C

Sezon grypowo przeziębieniowy w pełni, odczuwa to także moja rodzina. Po kolei każde z nas przechodzi przeziębienie. Na szczęście obywa się bez antybiotykoterapii. Jednak w tym czasie warto zwrócić uwagę na zbilansowaną dietę i suplementy. Sama przez wiele lat broniłam się przed ich przyjmowaniem. Zmieniłam zdanie gdy zauważyłam, że mój organizm jest osłabiony i częściej pojawiają się infekcje. Od tamtej pory staram się regularnie przyjmować suplementy. W ostatnim czasie jest to Liposomalna witamina C 000 mg o smaku cytryny i pomarańczy.

Ascolip Liposomalna witamina C
Ascolip Liposomalna witamina C
Ascolip Liposomalna witamina C

Liposomalna witamina C 1000 to suplement diety o smaku cytrynowym i pomarańczowym, zawierający witaminę C w formie liposomalnej, w opatentowanej technologii LIPOSHELL. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci. 

Witamina C, czyli kwas askorbinowy to substancja niezbędna do prawidłowego funkcjonowania człowieka. Pełni ona liczne funkcje w organizmie, a jej niedobór może mieć poważne konsekwencje. Profilaktyczne przyjmowanie witaminy C pozwala łagodzić objawy infekcji co jest udowodnione. Optymalna dawka witaminy C zależy od wieku i płci człowieka, ale również innych czynników, jak stan zdrowia i narażenie na stres. U osób dorosłych dzienne zapotrzebowanie na kwas askorbinowy to około 1 mg/kg masy ciała.

Suplement diety Ascolip Liposomalna witamina C ma postać rozpuszczalnej substancji. Preparat  w innowacyjnej postaci żelu o smaku cytryny i pomarańczy został zapakowany w wygodne do stosowania saszetki, których zawartość może być spożywana bezpośrednio z opakowania lub po rozpuszczeniu w wodzie.

Produkt nie zawiera cukrów, glutenu, sztucznych barwników, czy konserwantów. Nie zawiera także alergenów, jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

4 komentarze do “Suplement diety Ascolip Liposomalna witamina C

 • 17 kwietnia 2023 o 19:39
  Bezpośredni odnośnik

  Wypiłam jedną saszetkę i smak mnie niestety pokonał, chociaż próbowałam się przekonać. Oddałam siostrze, a jej znowu bardzo smakował 🙂

  Odpowiedz
 • 16 kwietnia 2023 o 09:31
  Bezpośredni odnośnik

  Dobrze dodać do swojej codziennej diety.suplementy, które wzbogacą ją o minerały i witaminy

  Odpowiedz
  • 17 kwietnia 2023 o 16:54
   Bezpośredni odnośnik

   Kiedyś zamówiłam ten suplement z topestetic i go przyjmowałam. Efekty były przyjemne, ale jest to za drogi interes jak na moje możliwości finansowe.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *