Zamień mnie w krzyk, Anna Dąbrowska, Recenzja książki

Czasem w życiu są momenty kiedy chcemy się od nich uwolnić. Uciekamy od nich, jednak nie zawsze się tak da. “Zamień mnie w krzyk” Anny Dąbrowskiej to kontynuacja losów Gabrysi z książki “Kochaj mnie szeptem“. Jak potoczyły się jej losy?
Zamień mnie w krzyk Anna Dąbrowska


Po dramatycznym wydarzeniu, które rozegrało się w dzień powrotu Eryka z misji w Afganistanie, Gabriela stara się żyć jak dawniej. Wkrótce jednak okaże się, że w jej życiu zmieniło się wszystko. Tajemnica, którą skrywa młoda kobieta, oddala ją od ukochanego Jeremiego. Tymczasem jej mąż próbuje naprawić błędy przeszłości…     

Uwikłana w relacje z dwoma mężczyznami, Gabriela zaczyna gubić się w swoich uczuciach. Mimo że nauczyła się czerpać radość z seksu, a pełne namiętności noce dały jej rozkosz, jakiej wcześniej nie znała, wciąż nie potrafi podjąć ostatecznej decyzji o tym, z kim naprawdę chce być.

Czy ta burzliwa historia może skończyć się happy endem? Którą miłość wybierze Gabriela: tę, która rani, czy tę, która leczy?

Gabrielę poznajemy w momencie kiedy strzela do własnego męża chcąc chronić kochanka. Okazuje się, że mężczyźni mieli perfidny układ między sobą. Mąż chciał sprawdzić czy kobieta jest mu wierna, zaś kochanej Jeremi zakochał się w niej. Obaj ją bardzo zranili, dlatego postanawia uciec od wszystkich problemów i wyprowadza się na jakiś czas nad morze. Po kilku dniach spokoju postanawia odebrać telefon od Jeremiego i dać mu szansę. Z mężem dogadała się w sprawie rozwodu, wszystko zaczęło się układać tak jak sobie wymarzyła. Jednak szczęście nie trwa długo. Jeremi ma wątpliwości co do swoich uczuć, zaś Eryk zbliżył się bardziej do Gabrieli.

Jak potoczy się potoczą się losy Gabrieli? Czy zaufa kolejny raz mężowi?

Zamień mnie w krzyk autorstwa Anna Dąbrowska to książka z gatunku dramatu i romansu. Znajdziemy tutaj zarówno sceny erotyczne jak i pełne emocji relacje. Świat, w którym żyje główna bohaterka jest pełen sprzecznych emocji. Z jednej strony zaufanie mężczyźnie, który ją oszukał. Kolejna to próba uwierzenia w przemianę męża, który stara się uratować małżeństwo. Starałam się zrozumieć Gabrielę, ale jakoś nie dałam rady. Po tak ciężkich wydarzeniach w jej życiu postanowiła zaufać mężczyznom którzy ją oszukali. Ja chyba bym tak po prostu nie potrafiła. Najpierw postanowiła odciąć się od przeszłości po czym po kilku słowach wraca do trudnej przeszłości. Uważam, że jeśli potrzebujesz w życiu zmian, to zostawiasz całe zło za sobą i idziesz dalej. Z czystą kartą, nie oglądasz się za siebie.

Styl pisania autorki jest lekki i przyjemny dla czytelnika. Całość historii toczy się swoim powolnym tempem, niczego nie da się przyspieszyć. Muszę przyznać, że historię Gabrieli czytało mi się bardzo dobrze.

Wydawnictwo Amare

Cykl: Kochaj mnie szeptem

25 myśli na temat “Zamień mnie w krzyk, Anna Dąbrowska, Recenzja książki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *