Woda toaletowa Elvie

Ostatnio bardzo brakuje mi kilku godzin w 24 godzinnej dobie czasowej. Nie wiem szczerze dlaczego tak się dzieje, ale po prostu nie starcza na wszystko czasu. Ale jeszcze chwila i upragniony wyjazd, może jak trochę odpocznę to będzie inaczej. Ten tydzień zapowiada się jeszcze intensywnie.  Niemniej wróćmy do tego co pewnością lubią wszyscy i często używają. Perfumy, wody toaletowe czy też mgiełki. Ja nie wychodzę z domu jeśli czymś się nie popryskam. Na moją toaletkę zawiła Woda toaletowa Elvie.

Woda toaletowa Elvie to pełna harmonii symfonia nut zapachowych zaczerpniętych wprost z natury. Bukiet białych kwiatów, pudrowa lekkość białego piżma i delikatny zapach konwalii rosnących w sercu skandynawskich lasów.

Woda toaletowa Elvie to zapach przypominający pudrowe, delikatne konwalie. Tak zdecydowanie kojarzy się z majowymi konwaliami w ogrodzie. Delikatny pudrowy zapach znika po pewnym czasie a my czujemy zapach białych. Choć pierwsze wrażenie nie było pozytywne. Po rozpyleniu w powietrzu czuć było że jest to ostry zapach. Po nałożeniu na skórę i lekki ulotnieniu się zapachu, zdelikatniał. Zapach według mnie jest bardzo trwały, wytrzymuje 5, 6 godzin.

I ten piękny błękitny flakonik. Idealnie wpasowuje się do ręki. Minimalistyczny bez zbędnych dekoracji, czyż nie jest uroczy?

Jeśli zainteresował was ten zapach zapraszam wystarcz wejść na stronę Klub Konsultantek zarejestrować się. A ulubione zapachy czy inne kosmetyki można zamawiać z dostawą do domu.

Znacie wodę toaletową Elvie? Jakie zapachy wybieracie na lato?

34 myśli na temat “Woda toaletowa Elvie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *