Tusz do rzęs Max Factor Divine Lashes

Tusz do rzęs to kosmetyk do makijażu, który stosuję codziennie. Lubię kiedy moje spojrzenie jest wyraziste. Na półkach drogerii ostatnio pojawił się nowy tusz od marki Max Factor. To mascara Divine Lashes.
Tusz do rzęs Max Factor Divine Lashes

Tusz do rzęs Divine Lashes sprawia, że rzęsy zwiększają swoja objętość z każdą kolejną warstwą. Dzięki kremowej, lekkiej konsystencji i wyjątkowo miękkiej szczoteczce podczas aplikacji nie tworzą się grudki. Tusz wzbogacony o wzmacniający rzęsy pantenol nie rozmazuje się ani nie kruszy. Jest przebadany okulistycznie i odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

Tusz do rzęs Max Factor Divine Lashes

Tusz do rzęs Max Factor Divine Lashes na półce w drogerii znajdziemy do zamkniętego w kartonowym opakowaniu. W środku jest tusz w tradycyjnym, prostym opakowaniu ze złotymi napisami. Opakowanie wygląda bardzo elegancko. Szczoteczka ma bardzo nietypowy kształt. Po zewnętrznych stronach jest bardziej wypukła, zaś środek ma krótsze włoski. Sama szczoteczka posiada dużo włosków, jest to zdecydowanie moja ulubiona forma szczoteczek w mascarach. Kolor Divine Lshes jest bardzo intensywny, mocno czarny. Konsystencja jest lekka i gęsta.

Tusz do rzęs Max Factor Divine Lashes

Cechą charakterystyczną tego tuszo jest możliwość dokładania kilku, jak obiecuje producent nawet 6 warstw. W ten sposób możemy uzyskać podkreślenie rzęs. Tusz nakłada się bardzo dobrze, miękka szczoteczka przyjemnie rozprowadza go po włoskach. Dzięki dobrze zaprojektowanej szczoteczce tusz dobrze radzi sobie nawet z dolnymi rzęsami. Po nałożeniu kilku warstw dodaje objętości i nie skleja rzęs. Dodatkowo je wydłuża i delikatnie pogrubia.

Stosuję tusz przy codziennym makijażu i noszę do cały dzień. Nie zauważyłam, aby się osypywał czy kruszył. Bardzo dobrze podkreśla spojrzenie przez cały dzień. Demakijaż płynem micelarnym jest prosty, tusz zmywa się bardzo szybko.

Znacie tusz do rzęs Max Factor Divine Lashes?

18 komentarzy do “Tusz do rzęs Max Factor Divine Lashes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *