Profesjonalna kuracja do stóp: peeling + maska, Floslek

Stopy codziennie są narażone na obciążenia, co za pojawiają się na nich odciski, zrogowacenia czy przesuszenie skóry. Wiosna i lato to czas kiedy zaczynamy śmielej je pokazywać. Postanowiłam o nie zadbać kuracją, którą znalazłam w ostatnim boxie Pure Beauty. Jest to profesjonalna kuracja do stóp od marki Floslek.
Profesjonalna kuracja do stóp: peeling + maska

Profesjonalna kuracja do stóp: peeling + maska

Zestaw home SPA do pielęgnacji stóp – przynosi ulgę spierzchniętej, szorstkiej i przesuszonej skórze. Zawiera w swym składzie wygodny w użyciu peeling chemiczny z kwasem migdałowym, który złuszcza zrogowaciały naskórek. Uzupełnieniem kuracji jest zastosowanie maski z masłem Shea i prebiotykami, która wygładza, odżywia i regeneruje naskórek. Foliowe skarpetki dołączone do zestawu wzmacniają efekt działania kremowej maski. W efekcie stopy stają się zregenerowane i zadbane. Idealny zestaw do pielęgnacji stóp w domu. Kuracja rekomendowana jest po zabiegach pedicure. 

Profesjonalna kuracja do stóp: peeling + maska

Posiadam suchą skórę ważna jest jest codzienna pielęgnacja szczególnie właśnie stóp. Wystarczy, że jeden czy dwa dni pod rząd zapomnę o nawilżeniu i odżywieniu skóry stóp i pojawiają się na niej od razu pęknięcia. Niestety muszę przyznać, że czasem jestem po prostu leniwa, jednak później tego żałuję. Dlatego chętnie wypróbowałam kurację w postaci peelingu i maski.

Peeling bardzo mnie zaskoczył, spodziewałam się w nim ścieralnych drobinek a okazał się on być gładki. W kontakcie z wodą bardzo przyjemnie złuszczył naskórek, byłam pozytywnie zaskoczona. Efekt był naprawdę rewelacyjny, peeling od razu spowodował że skóra stała się gładka.

Kolejny etap to maska. W opakowaniu jest jej naprawdę sporo, wystarczyło na pokrycie stóp grubą jej warstwą. Następnie zalecane jest użycie foliowych skarpetek. Osobiście nie lubię owijać sobie stóp takimi rzeczami więc postanowiłam że maska się wchłonie sama przez całą noc.

Bardzo polecam tę kurację, jestem bardzo pozytywnie ją zaskoczona i z pewnością jeszcze ją kupię. Efekty są rewelacyjne, jeśli tylko będziemy regularnie nawilżać skórę stóp. Dla mnie naprawdę wart wypróbowania.

Przyznajcie, że szata graficzna tego kosmetyku, kuracji jest bardzo przyjemna dla oka. Sama zawartość spokojnie wystarczy na obie stopu.

Profesjonalna kuracja do stóp: peeling + maska

9 komentarzy do “Profesjonalna kuracja do stóp: peeling + maska, Floslek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *