Naturalny areozol do nosa, Nasodren

Piękna aura za oknem niestety sprzyja chorobom. U nas w domu zawitała ospa u dzieci, u mnie zaś przeziębienie i straszny katar z bólem głowy. Przed nami kilkanaście dni chorowania. U dzieci jest to pianka na kropeczki ja zaś wybieram produkt do oczyszczenia nosa.

Nasodren oczyszcza i usuwa wydzielinę śluzową zgromadzoną w jamach nosowych, zatokach (przewodach prowadzących do nosa) i górnych drogach oddechowych, a tym samym łagodzi objawy już po zastosowaniu pierwszej dawki. Po zastosowaniu produktu, u pacjenta następuje wzmożony wypływ wydzieliny śluzowej zgromadzonej w nosie i zatokach przynosowych, który trwa do dwóch godzin. W rezultacie, szybko ustępuje ból głowy czy twarzy, często towarzyszący objawom nieżytu nosa.

Nasodren


Nasodren jest wskazany do stosowania przy:

chorobach jam nosowych i zatok przynosowych (ostre zapalenie zatok przynosowych),

nieżycie nosa (uczucie zablokowanego nosa) i związanym z tym braku powonienia czy bólu twarzy.

zalegającej w nosie wydzielinie śluzowej.

Zawartość opakowania: opakowanie zawierające 50 mg liofilizowanego proszku – 1 szt, ampułka zawierającą 5 ml rozpuszczalnika (woda) – 1 szt , dozownik z rozpylaczem – 1 szt.

Areozol do nosa do samodzielnego rozpuszczenia to niewątpliwie nowość, ponieważ zazwyczaj wybierałam wodę morską do czyszczenia nosa. Zawartość ampułki wlewamy do pojemniczka z proszkiem, zakręcamy dozownik z rozpylaczem, wtrząsamy delikatnie, czekamy aż piana opadnie i gotowe. Należy jednak pamiętać, że jest to preparat który można stosować tylko raz dziennie. Sama sięgam po niego 3 godziny przed snem, ponieważ katar najbardziej dokucza mi w nocy.

Wówczas po zastosowaniu areozolu mogę spać spokojnie.

„To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą”

Wytwórca: HARTINGTON PHARMA

Podmiot prowadzący reklamę: Dystrybutor w Polsce Sirowa Poland Sp. z o.o.

8 komentarzy do “Naturalny areozol do nosa, Nasodren

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *