Chwila tylko dla mnie, z filiżanką kawy i słodką czekoladką. Takie chwile dla mnie lubię najbardziej. Ten moment w ciągu dnia nie twra długo, może 15 minut bo wiadomo z dziećmi różnie bywa. Słodkości, które ostatnio polubiłam to pralinki malinowa Panna Cotta oraz Coffee Cream od Vobro.

Praliny Panna Cotta & Coffee Bream

Praliny w kształcie kopczyka

Wypełnione dwuwarstwowym nadzieniem

Pokryte czekoladową otoczką z czekolady deserowej

Nie zawierają sztucznych barwników 

Nie zawierają konserwantów

Nie zawierają tłuszczów utwardzonych

Bombonierka z nowoczesnym kwadratowym układem graficznym

Dwuwarstwowe czekoladki, każda zawinięta w ozdobny papierek. Panna Cotta to połączenie malinowego , płynnego nadzienia z kremowym waniliowym, całość oblana czekoladą. Coffee cream to kremowe nadzienie kawowe śmietankowe.

Dzięki temu, że każda czekoladka zapakowana jest w ozdobny papierek nie musimy zjadać ich wszystkich na raz, choć nie wiem czy ktoś się nim oprze. Czekoladki mają odpowiednio zbilansowane połączenia smakowe. One po prostu rozpływają się w ustach.

Osobiście uwielbiam wszelkie słodycze i ciężko mi się nim oprzeć. Jeśli miała bym wybrać faworyta to się nie da. Pralinki Panna Cotta są dla mnie idealnym dodatkiem do kawy, natomiast Coffee Cream kiedy mam ochotę na coś słodkiego.

Lubicie czasem sięgnąć po słodkości do popołudniowej kawy? Jakie smaki czekoladek lubicie najbardziej?

18 thoughts on “Pralines Panna Cotta, Coffee & Cream, Słodka przyjemność z Vobro”

  1. Bardzo lubię takie słodycze 🙂 A jak nie mają utwardzonych tłuszczów, barwników i innych chemii to już w ogóle 🙂 Najbardziej urzekłby mnie smak Panna Cotta 🙂 uwielbiam ją 😉

  2. Lubię takie smakołyki, ale się staram mocno ograniczać, bo całą paczkę na raz najchętniej bym zjadła

  3. Ostatnio mam fazę na słodycze, głównie dla tego że się stresuje. Wiem nie jest to zdrowe, ale jakoś trzeba sobie radzić. Z miłą chęcią poszukam u nas na sklepie tych przysmaków.

  4. Ale bym zjadła coś słodkiego. Te pralinki wyglądają przepysznie. Lubię zjadać do kawy takie pyszności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *