Pralines Panna Cotta, Coffee & Cream, Słodka przyjemność z Vobro
Chwila tylko dla mnie, z filiżanką kawy i słodką czekoladką. Takie chwile dla mnie lubię najbardziej. Ten moment w ciągu dnia nie twra długo, może 15 minut bo wiadomo z dziećmi różnie bywa. Słodkości, które ostatnio polubiłam to pralinki malinowa Panna Cotta oraz Coffee Cream od Vobro.

Praliny Panna Cotta & Coffee Bream
Praliny w kształcie kopczyka
Wypełnione dwuwarstwowym nadzieniem
Pokryte czekoladową otoczką z czekolady deserowej
Nie zawierają sztucznych barwników
Nie zawierają konserwantów
Nie zawierają tłuszczów utwardzonych
Bombonierka z nowoczesnym kwadratowym układem graficznym


Dwuwarstwowe czekoladki, każda zawinięta w ozdobny papierek. Panna Cotta to połączenie malinowego , płynnego nadzienia z kremowym waniliowym, całość oblana czekoladą. Coffee cream to kremowe nadzienie kawowe śmietankowe.
Dzięki temu, że każda czekoladka zapakowana jest w ozdobny papierek nie musimy zjadać ich wszystkich na raz, choć nie wiem czy ktoś się nim oprze. Czekoladki mają odpowiednio zbilansowane połączenia smakowe. One po prostu rozpływają się w ustach.


Osobiście uwielbiam wszelkie słodycze i ciężko mi się nim oprzeć. Jeśli miała bym wybrać faworyta to się nie da. Pralinki Panna Cotta są dla mnie idealnym dodatkiem do kawy, natomiast Coffee Cream kiedy mam ochotę na coś słodkiego.
Lubicie czasem sięgnąć po słodkości do popołudniowej kawy? Jakie smaki czekoladek lubicie najbardziej?


To był błąd, że zajrzałam tu po północy! Pyyycha!
Jaacie! Ale zrobiłaś nam ochotę na pralki ^^ aż lecę po coś słodkiego. Pozdrawiam!
Pralinki * 🙂
Uwielbiam wszystko co kawowe, więc wybrałabym wersję Coffee 🙂 Muszą byc pyszne!
Mniam, ale bym zjadła takie czekoladki 🙂 Te muszą być niesamowicie pyszne. Będę szukała ich w sklepach 🙂
jakie fajne smakowitości u Ciebie widzę kochana 🙂
uwielbiam takie łakocie, u nas non stop. Chętnie spróbuję
Bardzo lubię takie słodycze 🙂 A jak nie mają utwardzonych tłuszczów, barwników i innych chemii to już w ogóle 🙂 Najbardziej urzekłby mnie smak Panna Cotta 🙂 uwielbiam ją 😉
Lubię takie słodkie co nieco do kawy właśnie. Dla mnie to prawie jak rytuał i jeden ze spokojniejszych chwil w ciągu dnia, kiedy mogę pobyć z mężem sam na sam.
Lubię takie smakołyki, ale się staram mocno ograniczać, bo całą paczkę na raz najchętniej bym zjadła
Osobiście nie jem słodyczy, ale te praliny wyglądają na bardzo smaczne. Kiedyś jadałam je nałogowo 🙂
Niestety jestem uzależniona od słodyczy 😉 Na te pierwsze pralinki chętnie się skuszę 🙂
Ostatnio mam fazę na słodycze, głównie dla tego że się stresuje. Wiem nie jest to zdrowe, ale jakoś trzeba sobie radzić. Z miłą chęcią poszukam u nas na sklepie tych przysmaków.
Wyglądają przepysznie, sama bym się chętnie rzuciła na Panna Cotta, aczkolwiek i drugie wyglądają smakowicie!
Wyglądają smakowicie i chyba takie są! Bardzo ładne opakowania mają. Super post!
Ale bym zjadła coś słodkiego. Te pralinki wyglądają przepysznie. Lubię zjadać do kawy takie pyszności.
Mniam, uwielbiam takie pralinki. Sama ostatnio miałam pralinki, sama wiekszosc zjadlam.
uwielbiam słodkości, te praliny na pewno rozpływają się ustach, mniamm
ostatnio nie mam w ogóle fazy na słodycze, w sumie wolę coś innego 🙂 ale fajne na prezent