Podczas przerwy świątecznej moja córka ma dużo wolnego czasu. Niestety u nas nie ma śniegu i pogoda bywa kapryśna, dlatego większość czasu spędzamy w domu. Jednak nie nudzimy się. Rozwiązujemy zadania, kolorujemy i słuchamy opowiadań. Wszystko dzięki magazynom Media Service Zawada.

 

L.O.L. Surprise!

Magazyn dla fanek dobrej zabawy i laleczek L.O.L. Surprise!
W środku mnóstwo atrakcji, quizów i zadań. Mało? Dodaliśmy jeszcze plakaty, eksperymenty i newsy z różowego świata! A na deser – konkursy z oryginalnymi zabawkami L.O.L. Surprise! do wygrania!

Bohaterką numeru jest wysportowana Court Champ. Przyjrzymy się bliżej laleczkom z serii Bling , czyli błyskotkami. Możemy zagrać w grę, poszukać bliżniaczek na obrazku  pełnym kolorowych laleczek. W tym numerze jest dużo kolorowanek oraz plakat. Przy pomoc instrukcji zrobimy piękną gumkę do włosów z tiulu. Znajdziemy także wiele zadań do wykonania.

W wydaniu specjalnym przyjrzymy się zjawiskom złudzenia optycznego,  rozszyfrujemy marzenia laleczek L.O.L. Rozwiążemy zagadki i łamigłówki.

 

MiniMini+

Magazyn MiniMini+, na licencji jednego z czołowych dziecięcych kanałów, teraz w nowej odsłonie. Bardzo kolorowy, ciekawy, z grafiką i zawartością merytoryczną najwyższej klasy. Skierowany do dzieci w wieku 2–6 lat.

W grudniowo – styczniowym numerze ze znanymi wodnymi stworzeniami wybierzemy się w mroźną wyprawę. Następnie sprawdzimy jak dziecko słuchało opowiadania w teście Sprawdź się.  Z Barbie dopasujemy cienie do postaci gimnastyczki. Sprawdzimy spostrzegawczość oraz z polarny i zwierzętami rozwiążemy krzyżówkę. Poznamy króla oceanu, na zakończenie możemy wziąć udział w konkursie.

 

Shimmer i Shine

Shimmer i Shine to nowy magazyn o znanej bajce dla dzieci. W środku znajdziemy mnóstwo zabaw, łamigłówek oraz historyjki z sympatycznymi dżinkami. Bajka ma charakter edukacyjny. Shimmer i Shine uczą, że pomaganie jest pożyteczne oraz że warto być wsparciem dla drugiej osoby.

Shimmer i Shine staną się Pomocnicami Mikołaja w komiksie, który przeczytamy. Pokolorujemy dżiny, W wyzwaniu Zachara możemy zagrać z koleżanką i zobaczyć która znajdzie więcej prezentów w grze. Nauczymy się malować płatki śniegu.

W każdym Magazynie znajdziemy kilka dodatkowych prezentów, niespodzianek.

33 thoughts on “L.O.L. Surprise!, MiniMini+, Shimmer i Shine, Magazyny Media Service Zawada”

  1. Takie magazyny to dobry sposób, aby zająć dzieci na jakieś pół godziny do godziny. Niestety potem tracą zainteresowanie, ale nie pozwalają wyrzucić, więc walają mi się wszędzie po domu. Nie przepadam.

  2. Lolsów bym sama sobie nie kupiła, bo są mi zbędne, ale uwielbiam patrzeć i czytać, jak inni je otwierają i komentują <3

  3. Ooo, znowu recenzja czegoś z mini mini. Uwielbiam oglądać tą bajkę z siostrą ( jak leci oczywiście) jestem mile zaskoczona, że i w formie papierowej ją wydają. Będziemy miały z siostrą teraz co robić.

  4. Siostrzenica mojego męża lubi te laleczki. Ogólnie teraz jest tyle fajnych rzeczy dla dziewczynek, że można zwariować. Wszystko bym kupiła, jak na dobrą ciocię przystało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *