Autorka, po której możesz się wszystkiego spodziewać w książce. Moim zdaniem jest tylko jedna- K.N. Haner.  Już niebawem przed samymi Walentynkami ukaże się nowa książka “Złe miejsce” z serii Niebezpieczni mężczyźni. Przenieście się do świata mafii, seksu i manipulacji.

 

Nowa seria mafijna K. N. Haner!

Znalazła się w złym miejscu i czasie, a tam był On.

Człowiek, który ją zniewolił.

I pokochał.

Był jak senny koszmar, przerażał mnie, karał, manipulował mną, ale sprawił, że czułam się potrzebna.

Mimo że nosił maskę, dostrzegłam w nim coś ludzkiego.

Chciałam uciec, ale nie miałam dokąd wracać.

Moje życie przed nim było piekłem.

Przez chwilę żyłam złudzeniami, że uwolniłam się od przeszłości, ale prawda okazała się szokująca.

Byłam kimś innym, niż myślałam.

I nie uciekłam z piekła.

Trafiłam w sam jego środek.

Blaire młoda dziewczyna pracująca w dobrze prosperującej firmie ojca. Jednak wszystko co z zewnątrz wydaje się być idealnym światem, jest dla niej przykrywką którą zna tylko ona. Po rozstaniu rodziców ojciec stawia jej warunki, aby żyć jak dawniej, czyli luksusowo musi spełniać jego każdą prośbę. Na początku studia i praca w rodzinnej firmie. Okazuje się, że dziewczyna jest potrzebna ojcu do załatwiania interesów.  Wysyła ją na spotkania z biznesmenami, tam ma robić wszystko, spełniać każdą zachciankę, aby tylko ojciec otrzymał kontrakt.

Pewnego dnia ojciec wzywa ją do siebie, oznajmia że musi iść bankiet, Blaire już wie co na nią czeka. Znowu będzie obmacywana, faszerowana narkotykami i gwałcona. Dziewczyna niechętnie, ale musi stawić się na uroczystości. Jednak czy tam dotrze? Podczas podróży, zdarza się wypadek. Auto z Blaire i szoferem wpada do rzeki.  Zostaje uratowana przez tajemniczego mężczyznę w masce. Trafia do tajemniczego domu, gdzie są sami mężczyźni w maskach. Jest też ich szef, tajemniczy Phix.

Co się wydarzy między nimi? Czy Blaire trafi do lepszego życia?

 

K.N. Haner już nie raz mnie zaskoczyła. Historie w jej książkach są  po prostu nieprzewidywalne.  Historia ma niebywały klimat. Jest mężczyzna w masce, który wie o Blaire praktycznie wszystko. Wie co ją złego spotkało w życiu, jednak nie wie czyją jest córką.  Jest podziemny świat mafii, narkotyki i pożądanie któremu mężczyzna nie jest w stanie się oprzeć. Historia i Phix jest tak pomieszana, ze sama czułam się jak główna bohaterka, nie wiedziałam co się za chwilę wydarzy. Z jednej strony mężczyzna, który “chyba” się w niej zakochuje, gdzie za chwilę zamyka ją na kilka dni w jakimś podziemiu.  Jest też drugi Dawid, dla którego jest pożądaniem i wykorzystuje to.

Powiem wam, że w pierwszych chwilach po przeczytaniu “Złego miejsca” miałam dziwne, mieszane uczucia.  Jednak całą fabuła wciągnęła mnie bardzo do świata głównych bohaterów. Czy polecam? Jak najbardziej TAK.

Premiera: 12 luty 2020

Wydawnictwo: Editio

28 thoughts on “Złe miejsce, K.N. Haner, Recenzja przedpremierowa”

  1. Słyszałam już recenzje tej książki. Czekam na nią jak na szpilkach. Mam nadzieję, że okaże się tak dobra jak się mówi.

  2. Ta książka jest opisywana na właściwie każdym książkowym blogu. Tylko pozazdrościć tak prężnej promocji. Myślę, że to ona głównie jest przyczyną sukcesu.

  3. Ja jeszcze czekam z niecierpliwością na swój egzemplarz tej książki 🙂

  4. Świetna książka. Uwielbiam styl pisania Kasi i jej książki czytam w góra dwa wieczory. Zawsze super spędzam czas przy nich.

  5. Zaczęłam czytać i przepadłam na kilka godzin. Z książkami Kasi mam tak, że jak już jakąś przeczytam to po prostu muszę mieć czas, aby na jednym posiedzeniu od razu ją skończyć. “Złe miejsce” było w porządku, ale nie jest to jedna z tych najlepszych od autorki ( oczywiście w moim odczuciu).

  6. Przyznam szczerze, że nie znam twórczości K.N. Haner. Z Twojej recenzji wynika, że książka jest intrygująca i wciągająca, ale nie jestem pewna czy jest w moim “typie”. Z drugiej jednak strony w życiu trzeba próbować nowych rzeczy, więc może i ja w wolnej chwili sięgnę po “Złe miejsce”. 🙂

  7. Oj taka książka jak dla mnie jest bardzo ciężka, a dokładnie jej fabuła. Ja osobiście za bardzo sie wczuwam.

  8. Biedna ta dziewczyna, nie lubię gdy kobiety pozbawione są szacunku i zniesławianie. Takie książki wywołują we mnie multum emocji

  9. ja mam sprzeczne odczucia czytając Toją recenzję. chyba wolę książki i filmy, w których to kobiety rządzą sobą i całą resztą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *