Kolorowanki, rysowanki czy naklejki, moje dzieci lubią spędzać w ten sposób wolny czas. Jednak wiadomo co za dużo to robi się nudno. Niedawno okryłyśmy nowość Wydawnictwa Edipress Kids, czyli neonowe naklejanki mozaiki. Zobaczcie co to takiego.

 

Kolorowa książka zawierająca przestrzenne, geometryczne obrazy dzikich stworzeń. Wolne miejsca trzeba uzupełnić dołączonymi neonowymi naklejkami. To propozycja twórczej zabawy, sposobu na relaks i odprężenie, kreatywnego uruchomienia wyobraźni.

Nowość od Wydawnictwa Edipress, czyli neonowa mozaika naklejanka. W książce znajdziemy obrazki podzielone na części, każda z nich jest ponumerowana. Odpowiednik w postaci kolorowej naklejki znajdziemy na kolejnych kartach książki. Naklejki są naprawdę małe, ale dobrze się przyklejają na miejsce.

Dla nas jest to fajna forma spędzenia wspólnie czasu. Co prawda moja córka uczy się literek i cyferek, ale to ja znajduje jej właściwe. Kolorowe neonowe naklejki tworzą razem piękny obraz. Naklejki to idealne zajęcie na szare dni, kiedy nie możemy wyjść na dwór. Jedne obrazek potrafi zająć dziecko na kilka godzin. Jest to również form sposób na wyciszenie się. Przyznam się, że sama się trochę przy niej odprężam i relaksuje.

Książeczkę możecie zamówić w saloniku online ↓
Znalezione obrazy dla zapytania: hitsalonik"

26 thoughts on “Neonowe Naklejki Mozaika, Wydawnictwo Edipress Kids”

  1. Co tam dla dzieci. Sama bym siedziała i kleiła te naklejki. Uwielbiam takie zabawy od małego.

  2. Myślę że dla mojego syna było by to trochę za ciężkie. Ale sama bym się pobawiła takimi naklejkami ;p

  3. Pamietam jak bylam mala uwielbiałam kolorowac właśnie kolorowanki te sa tak piekne! Moj synek też je lubi !

  4. Moja córka uwielbia naklejki, a takie napewno by się jej spodobały. Dzięki takim naklejkom można się super bawić i rozwijać

  5. Przy pomocy takiej kolorowanki można stworzyć prawdziwe cudo <3 Jestem zachwycona!

  6. O kurczę! Takiego bajeru to ja jeszcze nie widziałam. Jestem pewna że moje dzieci były by zachwycone gdybym im zamówiła taką mozaikę do wyklejania 🙂 mega!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *