Zakład, że tego nie wiesz!, National Geographic Kids, Mineworld, NERF. Oficjalna strefa strzału, Magazyny dla dzieci

Piękne słońce u nas za oknem, jednak temperatura nie sprzyja do wyjścia do ogrodu. Dobrym sposobem na spędzenie czasu z dziećmi w domu są magazyny od Wydawnictwa Edipress. Przygotowałam kilka propozycji na ciekawe spędzenie tego czasu.

Zakład, że tego nie wiesz! Tom 3

Zgadnij, o co chodzi: każdy ją robi, ale raczej się nią nie chwali. Nie wygląda ani nie pachnie zbyt pięknie. Gdy długo się nie pojawia, może boleć nas brzuch. O czym mowa? O kupie! Przekonaj się, jak wiele od niej zależy i dlaczego jest nam niezbędna do życia

Temat numeru bardzo zainteresował moje dziecko. Kupa, wiele już było rozmów u nas w domu na ten temat. Bez wątpienia dzieci są ciekawe absolutnie wszystkiego. Dlatego dzięki tej książeczce przyjrzymy się do czego w starożytności wykorzystywano kupę zwierząt. Czy kupa to dobry nawóz? Czy kupa może być źródłem energii? Czy szkodzi środowisku? I w końcu co się z nią dzieje kiedy spuszczamy wodę w toalecie? Jestem pewna, ze ta książeczka pomoże rodzicowi w odpowiedzi na te i inne pytania.

National Geographic Kids 

Magazyn młodych pasjonatów natury. Rozwijamy odwagę, wyobraźnię i odpowiedzialność, kształcimy poczucie estetyki od najmłodszych lat.

Głównym tematem tego numeru są goryle. To najinteligentniejsze ze zwierzą, do codziennych rozmów używają takich dźwięków jak: chrząkanie, świsty czy gwizdy. Dowiemy się wiele innych ciekawostek na temat tych małp. Goryle są pod ochroną, poznamy sposoby w jaki sposób możemy pomóc chronić ten gatunek. Kolejne tematy to między innymi solna pustynia, eko ciekawostki czy przygoda z Simon, podróżnikiem i poznanie pingwinów z Argentyny.

Mineworld 

Czasopismo skierowane do fanów pupularnej gry Minecraft. W magazynie czytelnicy znajdą opis nowości i spektaktularnych konstrukcji, a także liczne porady i triki, dzięki którym rozwiną umiejętności przydatne w grze.

Magazyn dla fanów gier Minecraft, a w nim przyjrzymy się przyszłości gry. Poznamy sposoby na aktualizację, nowe bloki czy zmiany w walce. Jak zostać ekspertem, wystarczy poznać tajemnice. Newsy z podziemia, przedmioty miesiąca czy odpowiedzi na pytania czytelników. Te i wiele innych tematów w nowym numerze magazynu.

NERF. Oficjalna strefa strzału

Książka dla fanów Nerf’a z wyrzutnią JOLT. Ciekawostki i nowości na temat zabawek dla dzieci marki Nerf. Ponadto gry, zabawy, łamigłówki dla najmłodszych fanów Nerf’ów. NA 2-3 stronie okładki tarcza strzelnicza… Ostrożnie oderwij okładkę od reszty książki. Następnie naklej ją na kartkę bloku technicznego lub karton i przyczep np. do drzwi lub do szafy. Tarcza gotowa!

Cienka książeczka z instrukcją jak stosować bezpiecznie wyrzutnię. To magazyn zdecydowanie dla młodzieży. Z okładki możemy zrobić tarczę. Dodatkowo do magazynu dołączona jest wyrzutnia ze strzałkami.


Znacie proponowane przeze mnie magazyny?

Hitsalonik

22 myśli na temat “Zakład, że tego nie wiesz!, National Geographic Kids, Mineworld, NERF. Oficjalna strefa strzału, Magazyny dla dzieci

 • 12 kwietnia 2020 o 19:07
  Permalink

  Mimo że jestem dorosła, z chęcią zapoznałabym się z tą serią, bo wygląda wręcz bosko 😁

  Odpowiedz
 • 8 kwietnia 2020 o 12:24
  Permalink

  Lubię takie ciekawe, naukowe gazety, można z nich wiele wynieść.

  Odpowiedz
 • 5 kwietnia 2020 o 16:27
  Permalink

  Myślę, że to świetna książka dla ciekawych świata pociech. Myślę, że poprzez tę książkę można choć w drobnej części zaspokoić ciekawość dziecka. Jestem pewna, że Hania takim zbiorem byłaby zachwycona.

  Odpowiedz
 • 5 kwietnia 2020 o 15:59
  Permalink

  Super. Fajnie, że znowu opisujesz magazyny. Miło wiedzieć, co tym razem zakupić do domu.

  Odpowiedz
 • 5 kwietnia 2020 o 14:50
  Permalink

  Wow! Sporo tych książeczek 🙂 ta pierwsza mega!pozdrawiamy

  Odpowiedz
 • 5 kwietnia 2020 o 12:43
  Permalink

  Te magazyny wydają sie bardzo ciekawe

  Odpowiedz
 • 5 kwietnia 2020 o 11:37
  Permalink

  Aż się uśmiechnęłam. Muszę kupić synkowi tą książkę o kupie. Czego to ludzie nie napiszą. Ale z drugiej strony, to może być fajna książka.

  Odpowiedz
 • 5 kwietnia 2020 o 10:56
  Permalink

  Podejrzewam, że ta książka “Dlaczego nie da się żyć bez kupy” to byłby hit dla mojego syna. Chyba muszę mu kupić.

  Odpowiedz
 • 3 kwietnia 2020 o 22:43
  Permalink

  Te czasopisma wyglądają na bardzo interesujący wybór dla dzieci. Pewnie bardzo za nimi przepadają.

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2020 o 13:28
  Permalink

  Takie magazyny to coś wspaniałego na teraźniejszy okres, kiedy wszyscy musimy być w domu. Koniecznie muszę zamówić coś moim dzieciom.

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2020 o 11:04
  Permalink

  Mamy tą wyrzutnie. Jest w ciągłym użytku, zwłaszcza kiedy dziewczyny mają już siebie dość :P:PP

  Odpowiedz
 • 1 kwietnia 2020 o 19:41
  Permalink

  Ale fajne gazetki jak i książeczka. Idealne dla dzieci. Sama z checie przeczytałabym taka książeczkę mimo że nie jestem dzieckiem.

  Odpowiedz
 • 1 kwietnia 2020 o 13:24
  Permalink

  ciekawe magazyny, z których można się sporo dowiedzieć, ani pogoda ani zaraza nie sprzyjają spacerom.

  Odpowiedz
 • 1 kwietnia 2020 o 12:56
  Permalink

  Nie znam tych magazynów. Może dlatego, że nie mam dzieci i nie kupuje takich rzeczy. Gdy byłam mała dziewczynką uwielbiałam takie magazyny. Jednak wtedy były Bravo, WITCH i Hannah Montana

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *