Książki

Zagrywka, Katarzyna Nowakowska

Choć miałam długa przerwę w czytaniu książek, to teraz latem postanowiłam nadrobić moje zaległości. Są takie autorki w polskiej literaturze, które się uwielbia i każdą książkę czyta się z zapartym tchem . Tak właśnie jest z książkami Katarzyny Nowakowskiej.
Zagrywka Katarzyna Nowakowska

Zagrywka Katarzyna Nowakowska

Nowa seria królowej romansów K.N. Haner.

W męskim świecie obowiązują twarde zasady. Kobieta, która chce w nim przetrwać, albo musi się dostosować, albo stworzyć swój własny kodeks. Abigail wybrała tę drugą opcję. I to był rzut za trzy punkty.

Teraz Abi mieszka w luksusowym apartamencie na Manhattanie, wygląda jak Scarlett Johansson, ma tupet i władzę. Negocjuje milionowe transfery zawodników NBA. A to oznacza, że mężczyźni, bardzo piękni mężczyźni, jedzą jej z ręki, choć mają świadomość, że ona nie sypia z zawodnikami…

I właśnie wtedy, kiedy wydawałoby się, że nic już nie może jej złamać, pojawia się ON. Nowy zawodnik, mężczyzna z przeszłością. Kiedyś się już spotkali… Ale tym razem Abi nie da się wystawić. Tylko czy pierwszoligowy zawodnik znowu jej nie ogra?

To będzie mocna zagrywka…

Młoda i ustatkowana zawodowo Abi osiągnęła wiele dzięki swojemu zapałowi. Mieszka w luksusowym apartamencie na Manhattanie, na ulubioną pracę jako pani prezes. Jako prezes drużyny koszykówki ma swoje zasady i stara się ich trzymać. Codziennie otaczają ją wysportowani i umięśnieni mężczyźni. Mogła by mieć każdego jednak zasady, które sobie postawiła są twarde. Nie sypia ze współpracownikami. Przeszłość nauczyła ją wiele, dlatego teraz jest niezależną i silną kobietą. Jednak to wszystko trwa do czasu, kiedy w drużynie pojawia się miłość z przeszłości. Wszystkie wspomnienia powracają, zarówno te dobre jak i złe. Jacobs był jej młodzieńczą i jedyną miłością, ich drogi się rozeszły nagle. Teraz po ośmiu latach spotykają się znowu. Jednak mężczyzna w pierwszych chwilach nie poznaje kobiety. Abi ma swój plan i stara się go trzymać, jednak uczucie którym kiedyś obdarzyła Jacoba powraca mimo jej chęci zapomnienia. Wracają również inne nieprzyjemne dla niej wspomnienia, wraca mąż psychopata.

Czy przeszłość którą zna Abi była taka o jakiej myślała? Czy pomimo to da szanse miłości?

“Zagrywa” Katarzyny Nowakowskiej to naprawę zagranie nie tylko bohaterami , ale też czytelnikiem. Historia jest pełna zagadek. Kiedy myślisz, że wszystkie zostały już rozwiązane, spotyka Cię kolejna. Wszystkie, jak to u Kasi w książkach bywa są intrygujące i skrywaj kolejne sekrety. Bohaterka, którą stworzyła to postać zarazem silna jak i delikatna, w swoim świece pełnym mężczyzn ma swoje zasady. jednak gdy jest sama potrafi się popłakać. Chyba jak większość nas kobiet, z pozoru jesteśmy silne ale w środku skrywamy delikatność.

Cała akcja przez 300 stron jest dynamiczna, nie ma tutaj czasu na nudę. To właśnie lubię w książkach Kasi. Jak zaczniesz ją czytać, to musisz mieć zarezerwowane kilka godzin bo nie odłożysz książki nawet na chwilę. Wydawać by się mogło, że jest to spokojny romans, pełen namiętnych scen. Jednak poznajemy też ból który skrywa nasza bohaterka. Jeszcze trzeba wspomnieć o zakończeniu, które jak to bywa u ulubionej autorki, jest zagadkowe. Tak też było tym razem. Zaskakujące i zagadkowe. Jednak niebawem poznacie dalsze losy Abi i Jacoba, właśnie dotarła do mnie druga cześć serii.

Wydawnictwo: Między Słowami

Seria: Zagrywka

6 komentarzy do “Zagrywka, Katarzyna Nowakowska

 • Nie znałam wcześniej tego tytułu i raczej po nią nie sięgnę. Nie spodobała mi się.

  Odpowiedz
 • Zagrywkę czytałam już dawno, ale bardzo mi się podobała, tak samo z resztą jak Rewanż, do którego miałam okazję pisać rekomendację.

  Odpowiedz
 • Bardzo lubię książki Katarzyny Nowakowskiej i zawsze wyczekuję premier jej książek. Zagrywkę mam już przeczytaną, więc najwyższa pora na Rewanż.

  Odpowiedz
 • A ja jeszcze nie miałam okazji poznać twórczości tej autorki. Muszę to wreszcie zmienić, bo ciągle czytam, że świetnie pisze 😀

  Odpowiedz
 • Fajnie, że mamy kolejny tom. Muszę nadrobić pierwszy, ale na szczęście mam w bibliotece.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *