Rewanż, Katarzyna Nowakowska

Urlop to dla mnie idealny czas na nadrobienie książkowych zaległości. Ostatnio brakowało mi czasu na moje ulubione zajęcia, dlatego teraz mam zamiar wszystko nadrobić. Kolejną książką, którą przeczytałam jest Rewanż autorstwa Katarzyny Nowakowskiej.
Rewanż Katarzyna Nowakowska

Była już Zagrywka, przyszedł czas na Rewanż.

Jacob kolejny raz złamał Abi serce, a wszystko zepsuło się w najmniej odpowiedniej chwili. Jednak wspólna przeszłość tych dwojga nie daje o sobie zapomnieć. Łączy ich zbyt wiele wspomnień. Wiąże też świat NBA, który oboje mocno kochają, ale którego też nienawidzą.

Abigail musi iść naprzód. Zraniona kobieta postanawia się odegrać. Jacob tonie we własnych błędach i zgubnym ego, a to wszystko ściąga go coraz bardziej w dół.

Czy pojawienie się w grze nowego mężczyzny sprawi, że Jacob zawalczy o Abi?

A może romans, który zaczął się od oszustwa, okaże się czymś więcej?

Czy w świecie, w którym wszyscy grają nieczysto, jest szansa na prawdziwą miłość?

To będzie naprawdę mocny rewanż.

To miał być nowy rozdział w życiu Abi, jednak los chce poprowadzić to inaczej. Demony przeszłości są nadal w życiu kobiety. Choć wydawać by się mogło, ze wszystko idzie w dobrym kierunku. Odzyskanie relacji z bratem Danielem, pomoc w rozpoczęciu przez niego nowego życia. Udaje się im załatwić sprawy z protezą nogi dla chłopka, Daniel poznaje miłą dziewczynę. Mieszka jednak cały czas z siostrą i czasami zaprasza do siebie przyjaciela Jacoba. Co nie do końca podoba się Abi, jednak dla dobra brata postanawia to przerwać. Życie zawodowe Abidail też się zmienia, rezygnuje z pracy prezesa drużyny NBA, lecz chłopcy z drużyny cały czas goszczą gdzieś w jej życiu. Na drodze pojawia się także nowy mężczyzna Conrad, przy którym Abi się otwiera i darzy go zaufaniem. Można by powiedzieć, że nareszcie zamieszanie w życiu Abi zaczyna się prostować. Jednak jest jedna osoba, Jacob który nie potrafi o niej zapomnieć. Kiedy tylko dzieje się coś złego wokół niego od razu zawiadamia Abi, kobieta jeszcze go kocha dlatego za każdym razem mu pomaga. Następuje jeden ważny moment w ich relacji, który prowadzi do wielu zmian.

Czy na lepsze? Czy Abigail pozna wreszcie prawdziwą miłość i przeszłość da o sobie zapomnieć?

Ta część serii Zagrywka, czyli książka “Rewanż” to kolejna pozytywna i zaskakująca propozycja autorki. Bez wątpienia autorka potrafi grać emocjami, potrafi budować napięcie. Nie zabrakło też gorących i namiętnych scen, które podsycały atmosferę czytelnika. Katarzyna Nowakowska tak zagrała czytelnikiem, aby myślał że wszystko zaczyna się już dobrze układać, aż tu nagle bum. Cały przebieg akcji zmienia się o 360 stopni. Po tej autorce niczego nie można być pewnym. Jedno jest za to pewne i sprawdza się przy każdej książce. Katarzyna  Nowakowska to najlepsza autorka romansów obyczajowych, bez wątpienia.

Wydawnictwo: Między Słowami

Seria: Zagrywka

11 komentarzy do “Rewanż, Katarzyna Nowakowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *