Varivenol Shots, Sposób na zmęczone nogi

Częste zmęczenie nóg jest nieuniknione dla niektórych osób. Ja jestem niestety w tej grupie, dodatkowo genetycznie narażona jestem na powstawanie żylaków, które przyczyniają się do tego. Stosowałam już wiele sposobów na zmęczone nogi. Ostatnio trafiłam na ciekawy produkt, czyli Varivenol Shots.
Varivenol  Shots

Zastosowane w preparacie Varivenol Shots starannie dobrane składniki aktywne działają wspomagająco na prawidłowe krążenie krwi i zdrowie nóg. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym, winorośl (Vitis vinifera) działa ochronnie na układ krążenia oraz wspomaga jego zdrowie. Miłorząb (Ginkgo biloba) stanowi wsparcie dla krążenia obwodowego. Kasztanowiec zwyczajny (Aesculus hippocastanum) wspomaga prawidłowe funkcjonowanie naczyń włosowatych i prawidłowe krążenie żylne w nogach, łagodzi uczucie ciężkich nóg oraz pomaga utrzymać ruchomość i elastyczność stawów. Ruszczyk kolczasty (Ruscus aculeatus) to składnik, który ma swój wkład w redukcję obrzęków kończyn dolnych, wspiera też prawidłowe funkcjonowanie naczyń żylnych i krążenie krwi w nogach oraz wspomaga rewitalizację, przynosząc ulgę i uczucie lekkości nóg. Pokrzywa (Urtica dioica) dobroczynnie oddziałuje na krążenie żylne, a Borówka czarna (Vaccinium myrtillus) wykazuje pozytywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naczyń żylnych i włosowatych.

Składniki: woda oczyszczona, płynny wyciąg z korzenia ruszczyka kolczastego (Ruscus aculeatus), płynny wyciąg z liści pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica), płynny wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), koncentrat soku borówki czarnej (Vaccinium myrtillus), płynny wyciąg z pączków jarzębu domowego (Sorbus domestica), płynny wyciąg z pączków kasztanowca zwyczajnego (Aesculus hippocastanum), suchy wyciąg z liści winorośli właściwej (Vitis vinifera), naturalny aromat czerwonych owoców

Skład zalecanej dziennej porcji – 1 fiolka (10 ml):
Płynny wyciąg z korzenia ruszczyka kolczastego – 3100 mg
Płynny wyciąg z liści pokrzywy zwyczajnej – 2400 mg
Płynny wyciąg z liści miłorzębu japońskiego – 1400 mg
Płynny wyciąg z pączków jarzębu domowego – 600 mg
Płynny wyciąg z pączków kasztanowca zwyczajnego – 200 mg
Koncentrat soku borówki czarnej – 200 mg
Suchy wyciąg z liści winorośli właściwej – 50 mg

Zaleca się stosowanie 1 fiolki dziennie wraz z jedzeniem, bezpośrednio lub po rozcieńczeniu w ½ szklanki wody. Fiolką należy wstrząsnąć przed użyciem.

Varivenol  Shots
Varivenol  Shots

Varivenol Shots to ciekawa alternatywy dla popularnych tabletek. Forma małego shotu jest idealnym rozwiązaniem, dla takich osób jak ja, nie lubiących połykania tabletek. Shot można wypić podczas porannego czy popołudniowego posiłku. Jak widzicie wyżej skład jest bardzo prosty, znajdziemy w nim tylko znane i cenione wyciągi z roślin. Ja zawsze uważam, że to co daje nam natura jest najlepsze dla naszego organizmu.

W opakowaniu znajdziemy 20 fiolek, które mają smaczny, słodki smak. Więc, bardzo przyjemnie się go stosuje. Co do efektów działania, to faktycznie jest skuteczny i to szybko. Jako, że mam pracę stojącą podczas momentów bólu nóg po prostu wypijam shot. Już po 15 -20 minutach czuję, że suplement działa. Musze przyznać, ze jestem pozytywnie zaskoczona jego działaniem. Jak dla mnie jest to suplement godny polecenia.

Znacie Varivenol Shots? Co myślicie o takiej formie suplementacji?

17 komentarzy do “Varivenol Shots, Sposób na zmęczone nogi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *