Naturalny dezodorant w sztyfcie, Roomcays

Kosmetyki naturalne są bardzo lubiane przeze mnie. Dlatego postanowiłam coraz bardziej zarazić nimi mężczyzn. Naturalny dezodorant w sztyfcie Roomcays to kolejny kosmetyk, który wypróbował mój mężczyzna.
Naturalny dezodorant w sztyfcie  Roomcays

Stworzony z naturalnych składników dezodorant oo przyjemnym, męskim zapachu, zapewnia długotrwałe uczucie świeżości, bez plam na ubraniach! Szybko się wchłania, jednocześnie pielęgnując wrażliwą skórę pod pachami. W recepturze wykorzystano składniki aktywne, takie jak ekstrakt z rozmarynu i propolis, znane ze swoich właściwości antybakteryjnych, które w połączeniu z sodą oczyszczoną i olejem z szałwii zapewniają skuteczną ochronę.

Naturalny dezodorant w sztyfcie  Roomcays

Dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn Roomcays jest całkowicie naturalnym produktem. Zaczynając od opakowania przez skład jest idealny dla męskiej, nawet wrażliwej skóry. Zapach jest przyjemny, wyczuwam w nim nutę rozmarynu i świeżość szałwii. Muszę przyznać, że nawet dla mnie jest on przyjemny. Co do skuteczności to mój męźczyzna przyznał, że jako dezodorant do użytku codzinnego dobrze się spisuje. Jednak dla sportowca zdecydowanie polecam coś mocniejszego.

Słyszeliście o dezodorancie w sztyfcie Roomcays?

18 komentarzy do “Naturalny dezodorant w sztyfcie, Roomcays

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *