Ubieranki naklejanki, rysujemy szlaczki i opowiadania od wydawnictwa Ameet

Po wczorajszym upalnym lecie, dziś nie ma już śladu. Zrobiło się zimno, deszczowo i bardzo ponuro. Jednak mamy na to sposób. To książeczki z zadaniami i opowiadania od wydawnictwa Amett.

Ubieranki naklejanki, Kraina lodu

Czas się przygotować na wyjątkową uroczystość – koronację królowej. Ubierz księżniczki w suknie odpowiednie na tę okazję. Dołącz do Anny i Elsy i spraw żeby ich ubrania rozbłysły pełnią barw. Zabawę urozmaicą Ci naklejki wielokrotnego użytku oraz brokatowe. Stylizuj, naklejaj, baw się!

Książeczka z naklejkami, które należy nakleić a właściwie ubrać bohaterów słynnej bajki ” Kraina lody”. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest tutaj wykorzystanie śliskich kartek. Jeśli dziecko źle przyklei naklejkę, z łatwością może ją oderwać i poprawić. Dodatkowo znajdziemy brokatowe naklejki, które dowolnie możemy wykorzystać.

Rysujemy szlaczki, Disney księżniczka

Arielka, Kopciuszek wraz z pozostałymi księżniczkami zapraszają do krainy szlaczków. W towarzystwie swoich ulubionych bohaterów najmłodsi będą ćwiczyć kreślenie szlaczków i rysowanie różnorodnych kształtów. Będzie to dla nich nie tylko wspaniała zabawa, ale też doskonały trening umiejętności manualnych przygotowujący do nauki pisania liter i cyfr.

Rysujemy szlaczki to książeczka ze zmywalnym flamastrem i przystosowanymi do tego kartkami. Teraz w czasie przerwy od przedszkola to ulubiona forma spędzania czadu mojej córki. Bardzo lubi rysować szlaczki i literki, a później je zmywać i malować od nowa.

Horse Club, Schleich

Dołącz do Hannah, Sofii, Lisy oraz Sarah – przyjaciółek, które kochają konie bardziej niż cokolwiek na świecie i założyły wyjątkowy Horse Club!

Niespodzianka dla Mii. Hannah poświęca każdą chwilę na treningi jazdy konnej i nie ma czasu dla młodszej siostry, Mii. Pozostałe przyjaciółki chcą to wynagrodzić dziewczynce i przygotowują dla niej niezwykłą  niespodziankę. Przeczytaj tę pięknie ilustrowaną opowieść – to książka dla wszystkich miłośniczek jeździectwa, zwierząt i przygód!

Wielki dzień Mii. Mia, młodsza siostra Hannah, chce trenować akrobatyczną jazdę na koniu, ale jej pierwsze próby nie wypadają dobrze. Zdaniem instruktora Toma nie jest jeszcze gotowa na naukę tego sportu. Czy z pomocą dziewczyn z Horse Clubu Mia przekona go do zmiany zdania? Przeczytaj tę pięknie ilustrowaną opowieść  – to książka dla wszystkich miłośniczek jeździectwa, zwierząt i przygód!

Książeczki w mniejszym wydaniu do samodzielnego czytania. Kolorowe obrazki, przedstawiające opowiadaną historię oraz krótki tekst. Moja córka jest na etapie poznawania literek, wiec czytam tę serię przed snem. Co ciekawe w ofercie wydawnictwa jest również scenka z konikiem.

Jak spędzacie czas z dziećmi w deszczowe dni?

20 myśli na temat “Ubieranki naklejanki, rysujemy szlaczki i opowiadania od wydawnictwa Ameet

 • 16 lipca 2020 o 23:46
  Permalink

  coś zdecydowanie dla mojej córki! zajęłoby ją to na chwilę, także na pewno się bliżej zainteresuje 🙂

  Odpowiedz
 • 16 lipca 2020 o 16:19
  Permalink

  Nie mam dzieci ale myślę że bawiłabym się z dziećmi lub uczyła ich czegoś. Może coś razem rodzinnie upieklibyśmy.

  Odpowiedz
 • 13 lipca 2020 o 19:07
  Permalink

  Jakie śliczności 🙂 Jak byłam mała lubiłam takie naklejanki itp 🙂 W szczególności z księżniczkami Disney’a 🙂

  Odpowiedz
 • 13 lipca 2020 o 09:12
  Permalink

  Gdzie można kupić takie cuda? 🙂
  My z mężem i córką jeśli chodzi o deszczowe dni, to lubimy sobie pograć w jakieś planszówki, puzzle 🙂 Zawsze jakaś atrakcja, ewentualnie bajka.

  Odpowiedz
  • 13 lipca 2020 o 10:20
   Permalink

   Szukaj w salonikach prasowych i empiku.

   Odpowiedz
 • 13 lipca 2020 o 08:59
  Permalink

  Takie książeczki były by idealnym prezentem dla mojej córeczki. Nie dość że uwielbia te wszystkie Disneyowskie księżniczki, to i kocha rysować i pisać.

  Odpowiedz
  • 13 lipca 2020 o 21:34
   Permalink

   Takie książeczki uwielbiają moje dziewczynki. Idealny plan na spędzenie deszczowego dnia.

   Odpowiedz
 • 12 lipca 2020 o 21:28
  Permalink

  Moje dzieci bardzo lubią po dziś dzień, a to już dumni uczniowie, książki z naklejkami. Starsza córka w szczególności te ze zwierzętami, wiec książeczki o Mii by się jej spodobały.

  Odpowiedz
 • 12 lipca 2020 o 19:08
  Permalink

  Oj pamiętam kiedy moja córcia była mała, uwielbiała takie książeczki, wszelkie malowanki, naklejanki 🙂 Super zajęcie dla dzieci.

  Odpowiedz
 • 12 lipca 2020 o 18:38
  Permalink

  Te gazetki wyglądają bardzo fajnie, aż przypomniały mi się moje czasy dziecięce 😀 Chyba nie ma większej radości, niż naklejanie naklejek 😉

  Odpowiedz
 • 12 lipca 2020 o 16:45
  Permalink

  Gazetki są bardzo fajne. Każda dziewczynka lubi takie gazety. Fajne są także gadżety.

  Odpowiedz
 • 12 lipca 2020 o 13:56
  Permalink

  Oooo, Kraina Lodu! Super. Właśnie się zastanawiałam co kupić siostrzenicy męża na urodziny jako dodatek do koperty. Ona uwielbia ten film, więc kupimy jej to i torebkę z Krainą Lodu.

  Odpowiedz
 • 12 lipca 2020 o 13:48
  Permalink

  Mam kilka książek właśnie do wielokrotnego rysowania: czy to szlaczki, czy to łączenie kropek. To super zabawa dla dzieci na całe godziny.

  Odpowiedz
 • 12 lipca 2020 o 13:13
  Permalink

  Takie książeczki ze szlaczkami to super sprawa, dziecko świetnie się bawi, a przy okazji ćwiczy rączkę. My w deszczowe dni często układamy puzzle, kolorujemy lub rozwiązujemy różne łamigłówki. 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *