The amazing world of Gamball, Komiks, Edipresse

Książek dla dzieci u nas w domu nigdy za wiele. Moje dzieci lubią kiedy im się czyta przed snem. Czy też wykonuje zadania z córką w czasopismach dla dzieci. Jeszcze ciekawiej po nie sięgają, gdy w książkach ukazane są postaci z ulubionych bajek. Jednak propozycje które chcę dziś pokazać, jak dotąd nie były nam znane.

The Amazing World of Gumball. Komiks. 

Niesamowity świat Gumballa to niezwykle popularny serial fabularno-animowany emitowany na Cartoon Network, o przygodach dwunastoletniego, psotnego, chłopca Gumballa ukrytego pod postacią niebieskiego kota.Cechą charakterystyczną jest abstrakcyjne poczucie humoru i dynamiczne akcje.

Specjalnie dla fanów Gumballa pojawia się regularny magazyn. W każdym numerze znajduje się historia w postaci komiksu, konkurs z bardzo fajnymi nagrodami, aktualności prosto z niesamowitego świata Gumballa, szalone zabawy i mnóstwo humoru, a także odjazdowy prezent.

 

Kiedy zobaczyłam pierwszy raz książeczki Gumball pomyślałam, że jest to propozycja dla chłopców. Po obejrzeniu i przeczytaniu z córką stwierdziłam ze to komiksy zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Historie w nich ukazane przedstawione są w zabawny i ciekawy sposób. Są to pierwsze komiksy na półce z książkami moich dzieci.  Dodatkowo mniejsza wersja komiksu zawiera plakaty i kolorowankę na ostatniej stronie .

Transformers Rescue Bots.  Zaginiony dzwon

Transformers Rescue Bots. Przygody botów to nowa seria kolorowych książeczek dla najmłodszych fanów botów, przygotowanych w oparciu o animowany serial “Transformers Rescue Bots”.

To jest zdecydowanie opowiadanie dla chłopców, którzy lubią roboty. ładnie wykonana z ciekawymi obrazkami nieduża książeczka z ciekawym opowiadaniem. Sama znam dobrze film i nie sądziłam, że jest również bajka dla dzieci. A tutaj nawet książeczki, super

Edipresse Polska S.A.

Znacie bohaterów bajek przedstawionych w tych książeczkach?

27 komentarzy do “The amazing world of Gamball, Komiks, Edipresse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *