Rewitalizujący Cukrowy Peeling do ciała, Papaja & Tamarillo, Tutti Frutti

Owce w koło, nawet w mojej łazience jest coraz więcej kosmetyków o zapachach owocowych. Zwłaszcza teraz latem lubię poczuć w łazience podczas pielęgnacji słodkie, owocowe aromaty. Moim odkryciem jeśli mowa o owocowych kosmetykach, jest Cukrowy peeling do ciała Papaja & Tamarillo od Tutti Frutti.

Zniewalająca muzyka meksykańskiego el mariachi, porywiste argentyńskie tango, bogactwo doznań przekraczające najbardziej fantastyczne wyobrażenia o El Dorado, uwodzicielska dzikość lam, czyli wampy z pampy i szalony rozmach sombrero, który wyrazić może tylko radosne ajajaj! Napapajaj i czuj się z każdą chwilą pachnącą tamarillą…

Peeling Papaja i Tamarillo usuwa martwy naskórek tak skutecznie, że zniechęca go do powrotów. Witaminy A, E, F i naturalne olejki owocowe odmładzają, ujędrniają i pomagają w usunięciu cellulitu, który jest do kitu. 

Cukrowy peeling do ciała znajduje się w plastikowym słoiku. Jego pojemność jest naprawdę duża, to 300 g. Po otwarciu wieczka , zamykanego metodą klik peeling zabezpieczony jest srebrną folijką. Po otwarciu opakowania wyczuwamy od pierwszych chwil zapach słodkich, soczystych owoców. Za to najbardziej lubię ten peeling, za aromat, ale nie tylko. Grube, cukrowe ziarenka dobrze masują i złuszczają martwy naskórek.Peeling jest dość gęsty więc nalezy po mału go nakładać na skórę.  Podczas masażu czuć na skórze zawarte w kosmetyku olejki. Skóra staje się natłuszczona, taka jaką ja lubię mieć. Oczyszczam skórę z peelingu tylko myjką. Lubię jak pozostawia na skórze nawilżoną warstwę i ten cudowny zapach.

I ten efekt na skórze po zastosowaniu cukrowego peelingu Ppaja & Tamarillo. Oj, bardzo go lubię. Moja skóra wyraźnie jest delikatna w dotyku. I ta delikatna warstwa olejków która pozostaje na skórze idealnie nawilża ją. Nie powodując przy tym plam na ubraniach.

Jak dla mnie jest to peeling idealny. Z pewnością wypróbuję jeszcze inne warianty zapachowe. Bo kosmetyki o aromatach owocowych bardzo lubię stosować latem.

Peeling kupiłam w fajnej cenie w drogerii Joka. 

Znacie cukrowy peeling do ciała Tutti Frutti? Stosujecie peelingi cukrowe?

39 komentarzy do “Rewitalizujący Cukrowy Peeling do ciała, Papaja & Tamarillo, Tutti Frutti

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *