Soki owocowe i warzywne, Soki Victorii, Victoria Cymes

Świeżo wyciskane soki. Pyszne, z naturalnych składników, bez dodatku cukru czy sztucznych barwników. Są idealnym uzupełnieniem diety. Nie zawsze jest czas aby takie soki samemu przygotować w domu. Smaki Victorii to soki naturalnie mętne.

Moja siostra uwielbia pić sok pomidorowy. Ja nie specjalnie przepadam za tym smakiem. Pomidory lubię bardzo, świeżo zerwane z krzaczka. Dlatego u nas sok pomidorowy powędrował do zupy. Okazał się to strzał w dziesiątkę. Smak był idealny.

Sok winogrono – grejpfrut – guawa ma piękny kolor. Smak w pierwszym momencie wyczuwamy owoce winogrona, to ich w składzie jest najwięcej. Dopiero później cierpkość grejpfruta. Pyszny po prostu. Mi bardzo pasuje takie połączenie owoców.

Soki są 100% zrobione z owoców. Nie znajdziemy w nich zagęszczaczy czy dodatkowego cukru. Cały smak pochodzi z owoców i warzyw. Jedynie sok z pomidorów ma w składzie sól. Myślę, że głównie dla lepszego przechowywania. Znajdują się w 250 ml szklanych butelkach. Naturalnie mętne i gęste soki do dobre uzupełnienie diety. Teraz kiedy jest dużo świeżych owoców sięgamy po nie. Sok jest dobrym zamiennikiem kiedy tych owoców naszych polskich jest mniej na rynku, czyli w sezonie zimowym. Soki Smaki Victorii idealnie sprawdzą się do ugaszenia pragnienie.

 

Lubicie takie soki owocowe?  Znacie soki Smaki Victorii od  Cymes?

 

40 myśli na temat “Soki owocowe i warzywne, Soki Victorii, Victoria Cymes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *