Puder rozświetlający Strobe & Glow Highlighter, Revers Cosmetics

Moja kosmetyczka z produktami do makijażu cały czas się powiększa. Ostatnio stała się fanką paznokciowych kosmetyków, ale nie brakuje też nowości po które sięgam ostrożnie i testuje je na sobie. Nowością ostatnio stał się puder rozświetlający Strobe & Glow Highlighter od Revers Cosmetics.

Strobe & Glow, to sposób na rozświetloną cerę każdego dnia, przez co sprawia, że wygląda ona na świeżą, wypoczętą i zrelaksowaną idealnie wpisując się obowiązujące trendy makijażowe. Absolutny must-have w kosmetyczce każdej wymagającej kobiety, która pragnie zabłysnąć! Puder nie pozostawia smug, ani przebarwień, idealnie łączy się z cerą. Nie zmienia koloru podkładu.

Zalety:

Idealnie konturuje rysy twarzy poprzez rozświetlanie wybranych jej partii

Optycznie odmładza twarz

Nadaje cerze zdrowy, promienny i wypoczęty wygląd

Podkreśla naturalne piękno

Opakowanie rozświetlacza jest przezroczyste, zamykane metodą klik. Do wybory mamy cztery odcienie. Wybrałam  04 HARMONY. Przez wieczko dokładnie widzimy jak kolor ma kosmetyk. Dopiero po nałożeniu widać mieniące się drobinki. Ładnie odbijają światło. Miejsca w których naniesiemy rozświetlacz pięknie się mienią i odbijają światło.

Jest to kosmetyk do makijażu, którego zawsze obawiałam się używać. Głównie dlatego że nie chciałam wyglądać niekorzystnie. Jednak z czasem nauczyłam się stosować go na podkreślenie kości policzkowych.  Puder rozświetlający Strobe & Glow Highlighter nakłada się łatwo. Po roztarciu daje dobry naturalny efekt. Nie osypuje się z twarzy. Nałożony na puder dobrze się utrzymuje. Jest to dopełnienie makijażu.

Propozycja aplikacji

Obraz może zawierać: tekst

Znacie ten rozświetlacz? Lubicie stosować rozświetlacze do makijażu?

37 myśli na temat “Puder rozświetlający Strobe & Glow Highlighter, Revers Cosmetics

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *