LifestyleSmacznego

Słodkie kalendarze adwentowe, Chocolissimo

Oczekiwanie na Święta i ten czas który właśnie nadszedł jest moim ulubionym.  Piękne dekoracje świąteczne,  smak piernika i muzyka która towarzyszy tej otoczce. Bez wątpienia jest to czas magiczny i przeze mnie  bardzo lubiany. Najwspanialsze jest odliczanie grudniowych dni go gwiazdki.

Kalendarze adwentowe to nieodłączny element towarzyszący zbliżającym się świętom.  Każdy podzielony na 24 okienka, codziennie odkrywamy jedno.  Słodkei kalendarze adwentowe dla takich łasuchów jak są u mnie w domu to idealne rozwiązanie aby ograniczyć słodycze. Każdy dostaje jedną czekoladkę każdego dnia. Tylko czy jesteśmy w stanie zjeść tylko jedną czekoladkę.

Słodkie kalendarze Chocolissimo mogą być idealnym prezentem. Zrobione z belgijskiej czekolady, zamknięte w pięknych świątecznych opakowaniach. Sami zobaczcie tylko kilka propozycji.

 

Czarno-biały kalendarz adwentowy

Wykwintne czekoladki z pysznej, belgijskiej czekolady zamknęliśmy w czarno-białym, tylko z pozoru pesymistycznym opakowaniu! Zestaw zawiera ręcznie robione czekoladki z mikołajami, choinkami i gwiazdkami oraz cztery ludziki Gingerbread. Pyszny smak czekolady osłodzi grudniowy czas oczekiwania. 

Kalendarz adwentowy z wycinanką 

Zimowy kalendarz adwentowy mini to idealny pomysł na słodkie dni przed Bożym Narodzeniem. Składa się z 24 pysznych belgijskich pralin, które wprowadzą Cię w świąteczny nastrój. Idealny pomysł na prezent z okazji Mikołajek.

Czekoladowy kalendarz adwentowy

Adwentowy kalendarz w świątecznych, złoto-czerwonych kolorach. Wyjątkowy prezent, który osłodzi każdy dzień oczekiwania na wigilijny wieczór. Tradycja odliczania dni od 1 do 24 grudnia to znany i pielęgnowany zwyczaj w wielu krajach na całym świecie. Kalendarz zawiera 24 czekoladki ze zdobieniami w kształcie choinki, gwiazdki i Mikołaja z mlecznej, białej i deserowej czekolady. Czekoladki ukryte w dwustronnym, opakowaniu z nadrukowaną choinką i ponumerowanymi okienkami na każdy dzień Adwentu.

Kalendarze prezentują się bardzo pięknie, czekoladki znajdujące się w środku również. Jestem pewna, że czekoladowy kalendarz to idealny prezent na Mikołaja czy imieniny właśnie teraz w okresie przedświątecznym.

Mam dla Was kod rabatowy  na 15% na słodkie kalendarze adwentowe ważny do końca listopada: XMAS19RODZINKA

Lubicie tan przedświąteczny czas? Odliczacie dni do Świąt?

29 komentarzy do “Słodkie kalendarze adwentowe, Chocolissimo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *