Shimmer i Shine, Życzenia do spełnienia, L.O.L. Surprise, Baw się modą, Wydawnictwo Media Service Zawada

Książeczki z zadaniami mają u mnie w domu duże powodzenie. Kiedy moja córka nie ma ochoty na zabawę, wybiera książeczkę, kredki i zabiera się do rozwiązywania zadań czy kolorowania. Do jej kolekcji ostatnio dołączyły książeczki z ulubionymi bohaterkami.

Shimmer i Shine, Życzenia do Spełnienia

“Shimmer i Shine. Życzenia do Spełnienia” to publikacja oparta na licencji bajki emitowanej na popularnym kanale dla dzieci – Nickelodeon. Shimmer to dżinka o wielkim sercu. Jak nikt inny potrafi rozweselić wszystkich w swoim otoczeniu jest niezwykle pogodna i optymistycznie nastawiona do życia. Dzięki swojej rozrywkowej naturze potrafi przyciągać do siebie ludzi. Shine to wulkan energii, bardzo kocha zwierzęta a jej pupilem jest tygrys o imieniu Nahal.

Życzenia do spełnienia to książeczka z zadaniami. W środku labirynty ze znalezieniem właściwej drogi. Dopasowanie elementów do postaci. Łączenie kropek aby stworzyć obrazek. Kolorowanki oraz zadania do których pomocne mogą być dołączone naklejki. Idealna propozycja dla dziewczynek, które lubią historie zabawnych dżinów.

L.O.L. Surprise, Baw się modą

Książeczka z kolorowankami dla małych miłośniczek lalek LOL Suprise. Znajdziemy w niej pomysły na ciekawe stylizacje czy dodatki, które można wykonać za pomocą kredek i ołówka. Do tego garść ciekawostek z krainy LOL i podpowiedzi jak projektować.

 

Baw się modą, ta propozycja mnie trochę zaskoczyła. W środku znalazłam czarno białe strony, wszystko do pokolorowania. Ta książeczka jest jak najbardziej na plus. Moja córka j pokochała dosłownie. Może tutaj sama narysować laleczki jakie tylko che, może wzorować się na naklejkach czy też dowolnie kolorować elementy garderoby. Rewelacja. Często zasiada do tej książeczki, bo jest  w niej wiele stron do wykorzystania.

Wasze dzieci znają te postaci z bajek? Kupujecie czasem książeczki z zadaniami.

28 komentarzy do “Shimmer i Shine, Życzenia do spełnienia, L.O.L. Surprise, Baw się modą, Wydawnictwo Media Service Zawada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *