Pszczółka Maja, Shimmer i Shine, Wydawnictwo Media Service Zawada

Moje dzieci ostatnio bardzo lubią jak czytamy i książki. Natomiast córka spędza jesienne wieczory kolorując ulubionych bohaterów. Do naszej biblioteczki dołączyło kilku ulubieńców bajek. To wszystko za sprawą Wydawnictwa Media Service Zawada.

Książki z opowiadaniem

 

Książki z serii „Pszczółka Maja” to wspaniała gratka dla małych czytelników. Opowiadają o małej pszczółce Mai oraz jej przyjaciołach: Guciu, Filipie, Aleksandrze, pani Klementynie oraz wielu innych owadach i stworzeniach, którzy każdego dnia przeżywają niesamowite przygody.

Książeczka Pszczółka Maja w miękkiej okładce z mnóstwem kolorowych obrazków. Historia opowiada o dowódcy mrówek, który zostaje odznaczony orderem za zasługi dla ula.

Życzenia do Spełnienia

“Shimmer i Shine. Życzenia do Spełnienia” to publikacja oparta na licencji bajki emitowanej na popularnym kanale dla dzieci – Nickelodeon. Shimmer to dżinka o wielkim sercu. Jak nikt inny potrafi rozweselić wszystkich w swoim otoczeniu jest niezwykle pogodna i optymistycznie nastawiona do życia. Dzięki swojej rozrywkowej naturze potrafi przyciągać do siebie ludzi. Shine to wulkan energii, bardzo kocha zwierzęta a jej pupilem jest tygrys o imieniu Nahal.

Idealna propozycja na jesienne wieczory. Książeczka z zadaniami i zagadkami. I to co moja córka ostatnio lubi najbardziej czyli kolorowanki i naklejki. Wspaniałą zabawa dla mamy i córki. 

Znacie bohaterów przedstawionych bajek?

 

 

30 myśli na temat “Pszczółka Maja, Shimmer i Shine, Wydawnictwo Media Service Zawada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *