Pidżamersi Wesoła kąpiel, Świnka Peppa Zabawy w lesie, Wydawnictwo Media Service Zawada

Nowości Wydawnictwa Media Service Zawada zawitały do nas do domu. A w raz z nimi mnóstwo ciekawych zadań do wykonania oraz wspaniała ksiażeczka do kąpieli.
 
Pidżamersi Wesoła kąpiel Kolorowa przygoda 

Kolorowa przygoda!

Czas na zabawę w kąpieli!

Zanurz książeczkę w wodzie, by pojawiły się w niej kolorowe obrazki.Przeżyj przygodę z Pidżamersami – Kotby, Sowellą i Geksonem

Miękka książeczka, którą dziecko może zabrać do kąpieli. Miękkie strony, można je zginać do woli. Jest to pierwsza książeczka do kąpieli, która pod wpływem wody zmienia kolor. Przyzna, że u nas jest bój o nią między dziećmi. Każde chce być pierwsze i zamoczyć książeczkę wodą aby nabrała kolorów. Jest to rewelacyjna opcja dla dzieci które nie chętnie chcą się kąpać. Mogą zobaczyć jaka “magia” dzieje się z bohaterami opowieści.

„Świnka Peppa. Chrum… Chrum…”

„Świnka Peppa. Chrum… Chrum…” to książeczka skierowana do dzieci w wieku 2–6 lat. Razem z wesołą świnką i jej sympatyczną rodzinką mali czytelnicy będą malować, zgadywać i rozwiązywać zadania. Książeczki zawierają różnorodne aktywności, które pobudzą dziecięcą wyobraźnię, pomogą rozwinąć spostrzegawczość oraz umiejętności plastyczne najmłodszych. Do każdej książeczki dołączone są wyjątkowe naklejki. Dzięki nim zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

Książeczka pełna ciekawych zadań. Głównym tematem tego numeru jest zabawa w lesie. Spotkamy motyle, poznamy owoce rosnące w lesie. Będziemy mieć do rozwiązania przyrodnicze zadania, dowiemy się jakie zabawy można urządzać na biwaku. Dla większych dzieci w środku znajduje się gra gdzie trzeba odpowiadać na pytania związane z przyrodą.

Jak podobają się Wam nowości od Wydawnictwa Zawada?

Książeczki-bajeczki

22 myśli na temat “Pidżamersi Wesoła kąpiel, Świnka Peppa Zabawy w lesie, Wydawnictwo Media Service Zawada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *