Odżywka do paznokci Total Nail Repair, Bielenda

Dłonie, a raczej paznokcie zawsze sprawiały mi problemy. Moje paznokcie zawsze były krótko przypilnikowane, ponieważ się łamały i rozdwajały. W ostatnim boxie Pure Beauty znalazłam odżywkę do paznokci Total Nail Repair Bielenda.
Odżywka do paznokci Total Nail Repair

Total Nail Repair to nowoczesna odżywka do paznokci, która skutecznie pielęgnuje płytkę przywracając jej zdrowy wygląd i odpowiednią kondycję. Zawarte w preparacie substancje aktywne odbudowują, naprawiają i utwardzają ekstremalnie zniszczoną płytkę paznokcia. Odżywka tworzy na powierzchni paznokci warstwę ochronną, która zapewnia im odporność przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. 

Odżywka do paznokci Total Nail Repair
Odżywka do paznokci Total Nail Repair

Odżywkę do paznokci Total Nail Repair Bielenda kupimy w kartonowym opakowaniu, na którym znajdziemy szczegółowe informacje. Kosmetyk jest w formie typowego lakieru do paznokci, ma mleczy odcień. Podczas nakładania na paznokieć należy nakładać ją delikatnie i dokładnie, aby nie powstały prześwity. Pozostawiają na paznokciach delikatną poświatę.

Po tygodniowym stosowaniu pierwsze co zauważyłam, to wzmocnienie paznokci. Ostatnio miałam z nimi dużo problemów, rozdwajały się i często łamały. Teraz po użyciu odżywki żadne prace ogrodowe nie są im straszne. Dodatkowo bardzo ładnie wygląda na paznokciu. Paznokcie są twardsze i wydaje mi się, że rosną szybciej. Myślę, że ten kosmetyk zostanie ze mną na długo, a moje paznokcie nareszcie będą wyglądać zdrowo.

Stosujecie odżywki do paznokci?

8 komentarzy do “Odżywka do paznokci Total Nail Repair, Bielenda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *