Odwet, Angela Santini

Jesienne wieczory to czas kiedy nareszcie mogę oddać się przyjemnościom. Największą z nich jest czytanie książek. Ostatnio przeczytałam książkę Odwet autorstwa Angela Santini.

Finałowa część trylogii, w której może wydarzyć się wszystko.

Po odkryciu prawdy Andrea Cherry musi stawić czoła miłości. Czy silne uczucie, które połączyło ją i Nicholasa Blake’a, zwycięży przeciwności losu? Czy prawda, o którą oboje tak uparcie walczyli, nie okaże się dla nich zbyt bolesna? I najważniejsze: czy tylko Nick może uratować to, co zostało z ich związku?

Nic tutaj nie jest pewne. Poza tym, że nadszedł czas na odwet.

Andrea próbuje zapomnieć o swojej przeszłości i ucieka z córką w podróż. Jednak los i przyjaciółka mają inne plany i kobieta musi “stawić czoła” przeszłości i zająć się swoją przyszłością. Firma jej męża staje na skraju bankructwa, ponieważ Nicholas postanowił się schować przed wszystkimi w swoim domu. Kobieta postanawia zacząć zarządzać firmą, w końcu jako żona ma w niej udziały. Gdy Nick widzi jak dobrze jej idzie, postanawia powierzyć jej projekty. Nie tylko sprawy zawodowe ich do siebie zbliżają, ale także wspólne wychowanie córki. Czasem bywa to trudne i są spory , jednak uczucie zbliża ich do siebie jeszcze bardziej.

Jednak czy wszystko może być idealne? Czy dawni wrogowie w końcu dadzą spokój Andrei i Nickowi?

Odwet Angela Santini to moje pierwsze spotkanie z tą serią. Choć jest to ostatnia cześć trylogii i nie czytałam poprzednich to spokojnie odnalazłam się w tej książce. Autorka postarała się przypominać nam czytelnikom wątki z poprzednich części. Książka napisana jest z perspektywy głównej bohaterki i to dzięki niej możemy wczuć się w emocje tej książki. Akcja mogę powiedzieć, że pędzi i nie ma czasu na zastanawianie się nad kolejnymi etapami i na nudę. W książce jest dużo różnych emocji, zarówno tych pozytywnych jak i momentów zabawnych i śmiesznych tekstów.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

4 komentarze do “Odwet, Angela Santini

 • 19 września 2022 o 16:54
  Permalink

  Nie jestem fanką jesieni, ale właśnie książki umilają mi tę porę roku. Nie miałam okazji czytać tej książki, ale może kiedyś po nią sięgnę. 😉

  Odpowiedz
 • 19 września 2022 o 09:04
  Permalink

  Dla mnie jesienne wieczory tez najlepsze z książką. Do tego kocyk i rozgrzewająca herbata i świat mógłby nie istnieć.

  Odpowiedz
 • 19 września 2022 o 07:09
  Permalink

  Chętnie przyjrzę się bliżej tej trylogii. Ciekawe, czy znajdę ją na Legimi.

  Odpowiedz
 • 18 września 2022 o 21:02
  Permalink

  Siostra bardzo lubi zapoznawać się z twórczością tej autorki. Tę serię uwielbia.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *