Compliflora Baby, Probiotyk w kroplach

W czasie jesiennej pluchy i chłodnych dni odporność naszych dzieci staje się osłabiona. Staram się ją wzmacniać domowymi sposobami. Jednak warto w swojej apteczce mieć też sprawdzone probiotyki.
Compliflora Baby

Compliflora baby krople to preparat w postaci zawiesiny, zawierający żywe kultury bakterii kwasu mlekowego zamknięte w formie mikroenkapsułek MICROBAC, które kolonizują zarówno jelito cienkie , jak i jelito grube. MICROBAC to opatentowana innowacyjna technologia otoczkowania podwójną warstwą lipidową. Pozwala ona na znaczące zwiększenie żywotności bakterii podczas ich przejścia przez przewód pokarmowy. Preparat przeznaczony jest dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Szczepy bakterii zawarte w preparacie Compliflora baby krople są szczególnie polecane wspomagająco w celu uzupełnienia mikroflory jelitowej.

Preparat przeznaczony jest dla niemowląt, dzieci i dorosłych:

w trakcie i po antybiotykoterapii,

w biegunkach o różnej etiologii,

wspomagająco w celu uzupełnienia mikroflory jelitowej.

Krople można podawać bezpośrednio (zakroplenie do jamy ustnej, bądź na łyżeczkę) lub dodać do zimnego, lub letniego płynu (przygotowana woda, mleko, sok owocowy lub jogurt) i podać na łyżeczce.

Produkt zaleca się przyjmować podczas posiłków. 

Compliflora Baby

Compliflora Baby stosowałam u dzieci w celu poprawienia prawidłowej pracy układu pokarmowego po przebytych biegunkach. Wiadomo, że dzieci ciężko znoszą wszelkie choroby, a choroby układu pokarmowego potrafią dodatkowo bardzo osłabić organizm. Kropelki moje dzieci przyjmowały kilka dni, po tym czasie zauważyłam że wszystko w pracy jelit wróciło do normy.

Stosujecie tego typu probiotyki?

6 komentarzy do “Compliflora Baby, Probiotyk w kroplach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *