Nowoczesne ścianki reklamowe

Wiosna to dobry czas na spacery i wycieczki. Sprzyjają temu cieplejsze i dłuższe dni. Osobiście bardzo lubię, długie spacery w ciepłe dni, tak samo jak wycieczki krajoznawcze. Czasem piękna pogoda sprzyja na zwiedzanie wystaw na świezym powietrzu. Wiosną i latem takich plenerowych atrakcji jest naprawdę wiele.

W moim mieście często organizowane są wystawy plenerowe. Piękne obrazy, zdjęcia czy też plakaty historyczne wówczas wystawiane są na placach czy w parku. Wszystko jest preceyzyjnie ustawione, aby stworzyć spójną kompozycję. Czasem zastanawiam się w jaki sposób przynoszone są ścianki wystawowe i z czego one faktycznie są zrobione.

Znalazłam dopowiedz na stronie www.scianki.info.pl . Okazuje się, że są to nowoczesne ścianki reklamowe o lekkiej konstrukcji. Przeznaczone są one zarówno do pomieszczeń jak i na świeże powietrze. Wykonane są z lekkich, aluminiowych profili, podstawa zaś wykonana z betonowych bloczków. Układy paneli można zmieniać, ścianki łączyć i rozłączać aranżując ekspozycję we wciąż nowy niepowtarzalny sposób.

Moja zagadka została rozwiązana, są to ścianki wystawowe. Wszystkie wystawy plenerowe umieszczane są na takich konstrukcjach. Jak się okazuje są i=one łatwe w montażu i przestawianiu ich.

5 komentarzy do “Nowoczesne ścianki reklamowe

 • 11 maja 2023 o 12:48
  Bezpośredni odnośnik

  Lubię takie ścianki i zawsze patrzę co jest w nich umieszczone jeśli takie spotykam na mojej drodze. To fajne rozwiązanie.

  Odpowiedz
 • 11 maja 2023 o 11:34
  Bezpośredni odnośnik

  Widziałam je w wielu miejscach i bardzo mi się ten pomysł podoba. Przynajmniej wszystko jest czytelne i widoczne.

  Odpowiedz
 • 10 maja 2023 o 10:23
  Bezpośredni odnośnik

  Bardzo ciekawy pomysł na wystawę. Przyznam szczerze, że nie miałam pojęcia o tym. Jednak po zobaczeniu twoich zdjęć i przeczytaniu postu. Stwierdzam, że to na prawdę bardzo dobry i ciekawy pomysł na wystawę.

  Odpowiedz
 • 9 maja 2023 o 19:11
  Bezpośredni odnośnik

  O właśnie czegoś takiego szukam do pracy, no chcemy w cieplejsze dni prezentować nasze wystawy

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *