Nasodren w walce z nieżytem nosa i zapaleniem zatok

Sezon przeziębienia i kataru w pełni. Sama niedawno doświadczyłam choroby i mocno zatkanego nosa. Znalazłam sposób na walkę z nieżytem nosa w postaci areozolu Nasodren.

Nasodren jest preparatem do stosowania przy nieżycie nosa i stanach zapalenia zatok przynosowych. Wspomaga ulgę przy dokuczliwych objawach zapalenia zatok, pomaga oczyścić nos .przestrzenie przynosowe.

W jego składzie znajdują się saponiny, czyli składniki powierzchniowo czynne, wykorzystujące efekt osmozy do redukcji niedrożności nosa. Wyciąg z fiołka alpejskiego działa również pośrednio poprzez stymulację receptorów nerwu trójdzielnego, co przyczynia się do łagodzenia zapalenia śluzówki jamy nosa. W opakowaniu znajdziemy 28 dawek preparatu, który musimy sami wymieszać.

Zawartość opakowania:

opakowanie zawierające 50 mg liofilizowanego proszku – 1 szt.

ampułka zawierającą 5 ml rozpuszczalnika (woda) – 1 szt.

dozownik z rozpylaczem – 1 szt.

Najpierw otwieramy opakowanie z proszkiem, następnie opakowanie z płynem który wlewamy do proszku. Nakręcamy dozownik z ropylaczem, potrząsamy do momentu rozpuszczenia proszku. Przed pierwszym użyciem należy wykonać próbę rozpylając środek w powietrze. Jeśli preparat jest gotowy należy zastosować do w pozycji pionowej. Preparat można stosować tylko raz dziennie, leczenie powinno trwać 7-10 dni , jednak jeśli jest potrzeba nie dłużej niż 14 dni.

Jest to preparat, który u mnie sprawdził się rewelacyjnie. Okazał się skuteczny, w pierwszych dniach zauważyłam zmniejszony niedożyt nosa, następnie po 7 dniach katar zniknął.

Znacie ten praparat?

5 komentarzy do “Nasodren w walce z nieżytem nosa i zapaleniem zatok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *