Etykietki samoprzylepne

Każdy z nas podczas zakupów zwraca uwagę na opakowanie, kolorowe etykietki i napisy danego produktów. Jednak czy zastanawialiście się kiedyś jak powstają i z czego właściwie są etykietki na kosmetykach czy produktach spożywczych?

Sama zauważyłam, że rękodzieło w postaci świec czy też marmurkowych podstawek stało się bardzo popularne. Warto wówczas zadbać o prezentację takiego produktu i zamieścić na nim swój znak rozpoznawczy w postaci etykietki.

//etykieta.info.pl/wp-content/uploads/2022/01/rolka1.png

Cały sekret w tworzeniu etykietek tkwi w papierze z jakiego są wykonane oraz naniesionych na nie nadruków. Wykonywane są na zwykłym papierze, papierze samoprzylepnym oraz foli samoprzylepnej. Same wydruki wykonywane są metodą cyfrową, najwyższej jakości. Każdy nadruk przygotowany jest z fotograficzną jakością.

 www.etykieta.info.pl to strona gdzie możemy zamówić profesjonalne etykietki na produkty. Sami decydujemy na co chcemy naklejać takie etykietki. W pierwszej kolejności musimy się dokładnie zastanowić jakie mają być nasze etykiety i gdzie będą naklejane. Czy będą to etykietki okrągłe, czy kwadratowe. Musimy dokładnie przemyśleć treść jaka się na nich ma znaleźć. Jaki będą miały format i kolorystykę. Następnie kontaktujemy się przez w sprawie wyceny projektu.

Zastanawialiście się kiedyś jak tworzone są etykietki?

5 komentarzy do “Etykietki samoprzylepne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *