Na zakupy z ekologiczną torbą

Zakupy to element, który niektórzy lubią inny mniej. Należę go grupy, która lubi robić zakupy nie tylko drogeryjne czy odzieżowe. Lubię robić zakupy w sklepach spożywczych, szukać smacznych nowości. Na zakupy spożywcze zawsze chodzę przygotowana w ekologiczne torby wielorazowego użycia. Takie małe elementy sprawiają, że każdy z nas może zacząć dbać o planetę.

Sama już wiele lat temu polubiłam materiałowe torby, towarzyszą mi one w codziennym życiu. Zazwyczaj, gdy odwiedzam second handy szukam ciekawych toreb materiałowych. Czasem zdarza się że znajdę bardzo fajne i nie waham się ich kupić. Chciałam pokazać Wam torby lniane na zakupy, ale także do innych zastosowań.

Lniane eko torby są najlepszą alternatywą dla foliowych toreb jednorazowych. Szyjemy kolorem to rodzinna firma tworząca rzemieślnicze produkty. W ofercie oprócz toreb znajdziemy obrusy, serwety czy poszewki. Jest to lokalna firma, jednak swoje produkty dostarczają do najdalszych zakątków świata jak Nowa Zelandia.

torba-maki-styl_1
blog torby

W ofercie sklepu znajdziemy torby lniane gładkie, z haftem lub możemy sami je spersonalizować. do wyboru mamy także długość uszu, mogą być długie lub krótsze. Kolejna opcja to zamykane na suwak lub bez niego. Osobiście wolę pojemne torby na dłuższych uszach. Co do zamka w torbie wszystko zależne jest od zastosowania takiej torby. Jeśli wybieram się na konkretne, duże zakupy spożywcze oczekuję, że w takiej torbie zmieszczę naprawdę sporo i nie potrzebny mi jest wówczas suwak. Jednak, jeśli wybieram się na małe zakupy a po nich wybieram się jeszcze na spacer czy w inne miejsce wówczas wybieram torbę z suwakiem.

Jak sami widzicie opcji jest naprawdę sporo. Przekonajcie się sami jak ciekawe wzory i kolory możecie znaleźć szyjemykolorem.pl/sklep/torby-lniane/

9 komentarzy do “Na zakupy z ekologiczną torbą

 • 19 maja 2023 o 16:10
  Bezpośredni odnośnik

  Brawo za podejście do zakupów i dbania o planetę. Ekologiczne torby wielorazowego użytku to świetna alternatywa dla plastikowych toreb jednorazowych. Brzmi jak idealny sposób na praktyczne i stylowe zakupy!

  Odpowiedz
 • 11 maja 2023 o 12:50
  Bezpośredni odnośnik

  Od dawna korzystam z toreb materiałowych i nie korzystam z jednorazówek. Fajnie, że zrobiło się to teraz takie popularne i polecane.

  Odpowiedz
 • 11 maja 2023 o 11:39
  Bezpośredni odnośnik

  Torba ekologiczna to świetny pomysł. Sama zawsze mam w torebce bawełnianą torbę i nigdy foliówek nie kupuję.

  Odpowiedz
 • 10 maja 2023 o 10:31
  Bezpośredni odnośnik

  Ja kilka lat temu zakupiłam sobie kilka fotek z folią termiczną i teraz za każdym razem ich używam idąc na zakupy. Świetna sprawa i w dodatku pomagam środowisku bo nie marnuję foliówek.

  Odpowiedz
 • 17 kwietnia 2023 o 11:01
  Bezpośredni odnośnik

  Mam mnóstwo takich toreb nawiązujących do książek 😀 Na większe zakupy są idealne (zazwyczaj testuję je podczas Targów Książki, kiedy to tacham ze sobą mnóstwo lektur 😀 )

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *