Magazyny MiniMini+, Shimmer & Shine, L.O.L. Suprise!, Wydawnictwo Media Sevice Zawada

Kolorowe magazyny dla dzieci cały czas podbijaj serce moje córki. Co miesiąc kolekcja się powiększa. A w raz z nimi dołączają ciekawe prezenty, którymi chętnie bawią się moje dzieci. Wakacyjne propozycje dla dziewczynek od Media Service Zawada, to propozycje które pokocha każde dziecko.

 

Magazyn MiniMini+

Magazyn MiniMini+, na licencji jednego z czołowych dziecięcych kanałów, teraz w nowej odsłonie. Bardzo kolorowy, ciekawy, z grafiką i zawartością merytoryczną najwyższej klasy. Skierowany do dzieci w wieku 2–6 lat.

W numerze sierpień/wrzesień poznamy historię konika morskiego który jest w niebezpieczeństwie, a jego wodni przyjaciele będą chcieli mu pomóc.  Na koniec sprawdzimy wiedzę z opowiadania. Nauczymy się z rybką MiniMini Jak dbać o naszą planetę, a zwłaszcza w wodę tak potrzebną do funkcjonowania.Dzięki łamigłówkom sprawdzimy spostrzegawczość i spryt naszego malucha.  Cały numer poświęcony jest wodnym przygodom i naturze. Do tego czasopisna dołączone są, aż trzy niespodzianki.

Shimmer i Shine

 Magazyn „Shimmer i Shine” idealny dla dużych i małych miłośników blasku! Przenieś się do magicznej krainy Zahara i przeżywaj niesamowite przygody.
W magazynie mnóstwo zaczarowanej zabawy, a także aktywności rozwijające umiejętności pomagające na początku edukacji. 

Na początek Zwierciadlane opowieści, czyli przeniesiemy się z Leah do świata magi i dwóch dżinów. Zrobimy test i odkryjemy co dziecko wybierze na wakacyjną przygodę.Znajdziemy kolorowanki i łamigłówki do rozwiązania. W środku plakat ze znanymi z bajki zwierzątkami oraz kula pełna niespodzianek.

L.O.L. Surprise!

Magazyn dla fanek dobrej zabawy i laleczek L.O.L. Surprise! W środku mnóstwo atrakcji, quizów i zadań. Mało? Dodaliśmy jeszcze plakaty, eksperymenty i newsy z różowego świata

W magazynie numer 3 poznamy mnóstwo ciekawych, nowych laleczek L.O.L.  Wiele kolorowanek. Poznamy duże lalaeczki oraz odpowiedniki w postaci małych bobasków, które należy połączyć. Co ciekawe w magazynie znajdziemy instrukcje jak samodzielnie zrobić dżinsowy magnes. I oczywiście prezent, pieczątki z laleczkami L.O.L. Surprise,

 

Wasze dzieci znaj bohaterów prezentowanych magazynów?

25 komentarzy do “Magazyny MiniMini+, Shimmer & Shine, L.O.L. Suprise!, Wydawnictwo Media Sevice Zawada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *