Wszystko co dobre szybko się kończy, dlatego u nas przyszła pora na powrót do przedszkola, czyli koniec ferii zimowych.  Ostatnie dni spędziliśmy aktywnie, była wycieczka na sanki ale też chwile z magazynami i zadaniami do rozwiązywania.

Magazyn Hatchimals

W środku znajdziesz mnóstwo zabaw, kolorowanek i komiks. Weźmiesz udział w quzie i dowiesz się, jaką parę najlepszych HATCHprzjaciół tworzysz ze swoją przyjaciółką. Odkryjesz też swoje magiczne imię Hatchimal i upieczesz HATCHciasteczka. Jeżeli kochasz przygody, odwróć stronę i przygotuj się na świetną zabawę ze swoimi nowymi przyjaciółmi Hatchimals! W każdym wydaniu konkurs z supernagrodami.

W tym numerze przeniesiemy się do salonu piękności, gdzie rozszyfrujemy kod Hatchimals. Przyjrzymy się postaci Błyszczącego Kurczaczka, możemy go również samemu namalować.  Komiks który znajdziemy w tym numerze przybliży nas do poznania drużyny Hatchimals. Miłośniczki jajeczek mogą przygotować pyszne ciasteczka z przepisu umieszczonego w gazetce.

Do numeru dołączone są dwa prezenty. Zestaw naklejek oraz śliczne pierścionki.

Na miłośniczki Haichimals i rysowania czeka konkurs z wspaniałymi nagrodami.

Magazyn TVP ABC

Niezwykły magazyn edukacyjny pełen ciekawostek, łamigłówek oraz kolorowanek. Przez ten świat przeprowadzają dzieci ich ulubieńcy z kanały telewizyjnego TVP ABC.

ABC czyta, czyli opowiadanie z literowymi zwierzątkami, które postanowiły nakręcić reklamę. Dowiemy się z niego czy im się udało.  Co prawda dzień babci i dziadka już był, ale w gazetce mamy  piękne serduszka do policzenia.Ze strażakiem Samem poszukamy elementy ukryte w rozsypance.  W komiksie ze świnką Peppą spędzimy czas razem z jej dziadkami.U pszczółki Mai też dzieje się wiele ciekawych przygód. Rozszyfrujemy zagadki z przyjaciółmi małej pszczółki. Wybierzemy się na przygodę z Nelą, tym razem poznamy pingwiny cesarskie.

Do magazynu dołączony został prezent w postaci małej cukierni.

Magazyny można zamówić również online na stronie hitsalonik.pl ↓

Znalezione obrazy dla zapytania hit salonik

19 thoughts on “Magazyny dla dzieci, Magazyn TVP ABC, Magazyn Hatchimals, Wydawnictwo Edipress”

  1. Moja siostrzenica byłaby zachwycona tą gazetką. Zresztą ja również lubię takie pisemka dla dzieci.

  2. U nas również ferie się skończyły i czas do szkoły 😉 ale zazdroszczę tego wyjścia na sanki z dziećmi – bo u nas raczej wiosna :/ świetne magazyny dla dzieci 🙂

  3. Myślę że magazyn ABC bym sprawiła synkowi, ten hatchimals w ogóle mnie nie ujął. Jednak my stawiamy na książki z zadaniami i kolorowanki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *