Magazyn National Geographic Kids, Magazyn Angry Birds, Wydawnictwo Edipresse

Wraz z nowym tygodniem przyszła pora na nowe magazyny od Wydawnictwa Edipresse.  Zobaczcie co ciekawego znajdziemy w nowych numerach magazyny National Geographic kids oraz Angry Birds.

Magazyn National Geographic Kids

Czy wiesz, co to są „gorące doniczki”, z ilu gwiazd składa się Droga Mleczna,  jak szybko potrafi latać sokół i dlaczego psy merdają ogonami? Tego wszystkiego dowiesz się z tego numeru National Geographic KIDS!  W tym miesiącu Szymon zabierze Ciebie w podróż na magiczny Madagaskar, zdradzimy też sekrety z życia misia koala oraz przedstawimy ranking najbardziej niebezpiecznych, najszybszych i  najmądrzejszych gatunków zwierząt. Zaprosimy do udziału w konkursie oraz na safari po polskich parkach narodowych. Jeszcze więcej ciekawostek o roślinach i zwierzętach znajdziesz na naszej nowej stronie.

W tym numerze przyjrzymy się bliżej misiom koala. Dowiemy się gdzie mieszkaj, czym się żywią i jak żyją. Poznamy ciekawostki o kolejnych małych stworzeniach, mianowicie lemurach.  Przyjrzymy się bliżej gwiazdom, poznamy fakty które nawet dorosłych zaskoczą.  Zastanawialiście się czasem które zwierze jest najszybsze? Tutaj znajdziecie na nie odpowiedz. Są też ciekawostki i zagadki do rozwiązywania.

Czas wyruszyć w Dziką Odyseję!
Dołączcie do przyrodniczej przygody, spotkajmy się w polskich parkach narodowych i przeżyjmy niezapomniane safari poznając północne rejony dzikiego królestwa. Będzie dziko!

Już 16 listopada w Parku Narodowym Gór Stołowch  odbędzie się Dzika Odyseja. 

 

Magazyn Angry Birda

Dzięki lekturze magazynu odwiedzisz piękne wyspy: Ptasią i Świńską, a także dowiesz się, jak się żyje ich mieszkańcom, oraz przekonasz się, czy udało się przeprowadzić wywiad z Czerwonym i czy rzeczywiście porzucił rolę gbura.
To nie wszystko. Czeka na ciebie wiele zabawnych zadań – ot, takie ptasie figle, dzięki którym sprawdzisz swoją spostrzegawczość, poćwiczysz logiczne i strategiczne myślenie.

W tym numerze dowiemy się jak żyją bohaterowie bajki czyli ptaki i Świnie.  Podejmiemy wyzwania czkające na każdej stornie magazyn. Zadani ana spostrzegawczość na przykład odnalezienie w każdym rzędzie takich samych min czerwonego ptaka czy pokolorowanie jajek w taki sposób, aby nie powtarzały się kolory w pionie i poziomie. Znajdziemy również kolorowanki oraz dwustronny plakat. Dodatkiem do czasopisma jest gumolina z które zrobimy odbijające się piłeczki.

 

32 myśli na temat “Magazyn National Geographic Kids, Magazyn Angry Birds, Wydawnictwo Edipresse

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *