Łagodząca pianka do ciała, Panthebiotic

Każdy z nas z pewnością czeka już na upragnione, ciepłe lato. A jeśli już przyjdzie to będziemy korzystać ze słońca i się opalać. Warto wówczas pomyśleć nie tylko o ochronie skóry, ale także o niespodziewanym poparzeniu. Łagodząca pianka do ciała Panthebiotic to produkt, który już jest w mojej apteczce.
Łagodząca pianka do ciała Panthebiotic

Wyjątkowa, delikatna pianka, która przynosi natychmiastową ulgę podrażnionej i zniszczonej skórze wspierając jej naturalne procesy regeneracji. Delikatna pianka Panthebiotic to formuła 3 składników aktywnych: wysokoskoncentrowanego Panthenolu (10%) z innowacyjną formułą Biolin (prebiotyki) oraz opatentowaną formułą Leucidal (postbiotyki). Pianka jest idealnym rozwiązaniem dla przyspieszenia naturalnej regeneracji skóry i odbudowy jej naturalnego mikrobiomu zaburzonego zabiegami laserowymi, kosmetycznymi oraz zbyt długą ekspozycją na słońcu. Stanowi naturalną odżywkę drobnoustrojów na skórze, które poprzez wzmożone namnażanie szybciej odbudowują uszkodzony mikrobiom.

Stosowanie:

Przed użyciem energicznie wstrząsnąć.

Rozpylać na podrażnioną powierzchnię ciała z odległości min. 15 cm.

W przypadku aplikacji na twarz, rozpylać na dłoń, a następnie nałożyć na twarz. Omijać okolice oczu.

Łagodząca pianka do ciała Panthebiotic
Łagodząca pianka do ciała Panthebiotic

Łagodząca pianka do ciała, Panthebiotic to produkt w postaci areozolu. Kupimy ją zapakowaną w papierowy kartonik, na którym znajdują się niezbędne informacje.

Pianka nie jest typowym leczniczym produktem, dlatego można ją kupić w drogerii. Po naciśnięciu i skierowaniu produktu na skórę wytwarza się delikatna pianka. Nie musimy jej wcierać, gdyż sama wnika w skórę, pozostawia zaś mokrą warstwę.

W moim przypadku sprawdziła się bardzo dobrze na podrażnionym dekolcie. W ostatnim czasie moja skóra w tej okolicy stała się bardzo swędząca i drażliwa. Niestety są takie momenty kiedy robi się czerwona. Dlatego postanowiłam wypróbować pinkę Panthebiotic i sprawdzić jak sobie poradzi. Okazało się, bardzo dobrze się sprawdziła. Podrażnienie już po pierwszym zastosowaniu zaczęło znikać. Skóra przestała mnie swędzieć i widzę że wraca do swojego wyglądu. Produkt bardzo dobrze się u mnie sprawdził.

Łagodząca pianka do ciała dostępna jest w drogerii Hebe.

Znacie tę piankę? Co stosujecie przy podrażnieniach słonecznych?

17 myśli na temat “Łagodząca pianka do ciała, Panthebiotic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *