Kolorowe magazyny i książeczki z zadaniami regularnie towarzyszą nam w nauce i zabawie. Dlatego chętnie goszczą u nas w domu. Wydawnictwo Edipress posiada magazyny które moje dzieci bardzo lubią.

Kolekcja marzeń, Kraina Lodu

Kraina Lodu kolekcja marzeń czyli kolejne tomy znanej kolekcji z figurkami. Tym razem w naszym domu pojawił się 8 i 9 tom z figurkami małej Anny oraz małej Elsy.

Tom 8 przybliży nas do dzieciństwa widzianego oczami małej Anny. Przypomnimy sobie jaka była radosna i tryskała energią. Kolejne strony książeczki to zabawa w liczenie i odnajdywanie przedmiotów ukrytych na obrazku. Kolejna część historii z bajki, natomiast w opowieści z Arendelle przeczytamy opowiadanie pt” Urodziny księżniczki”. Zrobimy również coś z pudełka po butach, co powiecie na pudełko na skarby. Myślę, że każda księżniczka musi takie mieć. Ponadto w książeczce znajdziemy zadania do rozwiązania oraz naklejki.

Kolejny tom czyli 9 to poznanie dzieciństwa księżniczki Elsy. Poznamy kolejne losy bohaterów z bajki, na zamkowym poddaszu nakleimy naklejki. Na stronach “zrób coś magicznego” znajdziemy instrukcję jak zrobić śnieżne kolorowe kule.

Na końcu każdego tomu znajdują się postaci i elementy do wycięcia. Możemy w ten sposób stworzyć własny teatrzyk.

Pamiętajcie , kolekcję marzeń możecie zamówić online z dostawą do domu.

Magazyn edukacyjny TVP ABC

Magazyn edukacyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W środku znajdują się malowanki, historyjki, kolorowe łamigłówki oraz ćwiczenia z języka angielskiego. Coś dla siebie znajdą także rodzice. W dziale o wychowaniu publikowane są pomysły na wspólne spędzanie czasu i wzmacnianie więzi rodzinnych.

Świętujemy piąte urodziny., czyli w dziale ABC czyta będzie burzliwe przyjęcie urodzinowe z literkami. Następnie z Super Wings zrobimy porządki szukając ukryte elementy. Komiks Świnki Peppy pt” Robimy perfumy” to historia pokazująca jak z wody i roślin w ogrodzie można zrobić swoje perfumy. Z małą Nelą poznamy kilka nazw psów. Na zakończenie wspaniały konkurs urodzinowy z mnóstwem nagród.

26 thoughts on “Kolekcja marzeń, Kraina Lodu, Magazyn edukacyjny TVP ABC”

  1. Gazetki z elza to u mojej corki zajmuja polowe szafki na ksiazki. Osobiscie je uwielbia ,wiec kazdy nowy numer kupujemy.

  2. Świetne te gazetki. Ja żałuję, że za moich czasów nie było aż takiego wyboru co teraz :))

  3. Małe miłośniczki Frozen napewno uwielbiają bazetki w tym stylu. Naklejki na bardzo kolorwe i zróżnicowane.

  4. Kolejna świetna porcja gazetek dla siostrzenicy mojego męża. Ona uwielbia Krainę Lodu. A ja dzięki Tobie jestem na bieżąco w nowościach wydawniczych 🙂

  5. Te magazyny nie przypadłyby do gustu mojemu synkowi, dlatego tym razem sobie odpuszczam 🙂

  6. Fani tych bajek będą na pewno zadowoleni i znajdą w tych gazetach świetny sposób na pokonanie nudy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *