Kraina lodu ta bajka, która cały czas jest na  czasie, nawet wybieramy się jurto ponownie na nią do kina. Przyznam, że sama już nie mogę się jej doczekać, choć drugą część już oglądaliśmy. Ale czego się nie robi dla zadowolenia dzieci. W kioskach ukazały się już kolejne tomy Kolekcji Marzeń – Kraina lodu.

Mieliście okazję już poznać ze mną pierwszy tom kolekcji Kraina lodu, teraz przyszła pora na kolejne trzy które dostępne są w kioskach.

W numerze drugim przyjrzymy się bliżej postaci Anny, czyli siostry królowej Elzy.Za pomocą naklejek udekorujemy jej komnatę, pobawimy się pięknymi zworami, przypomnimy sobie co lubi Sven. Możemy również przeczytać historię o lodowych igrzyskach oraz upiec imbirowe ciasteczka. Do tego numeru dołączona jest figurka Anny  oraz duży plakat zamku Arendell i gra planszowa.

Numer trzeci przypomnimy sobie królową Elsę, zrobimy z siostrami test przyjaźni. pokolorujemy obrazki oraz dokleimy brakujące elementy w sali głównej pałacu. Pobawimy się w co tu nie pasuje czy znajdziemy dobrą drogę dla Olafa i Svena.  Przeczytamy opowiadanie o królewskiej piżama party i dowiemy się czego na nim nie może zabraknąć. Z tym numerem otrzymamy figurkę Królowej Elsy.

Numer czwarty to u nas totalny hit, wszytko za sprawą postaci przewodniej, czyli Olafa. Przypomnimy sobie jak mały bałwanek się narodził, dlaczego tak luci gorąco za tak bardzo lubią go dzieci. Dzięki naklejkom ozdobimy bibliotekę. Natomiast z opowiadania dowiemy się czy w zamku jest duch. Zrobimy coś magicznego,czyli zimowy bukiet z warzyw. Bałwanek Olaf lubi dowcipy, dlatego dzięki magazynowi poznamy kilka. Do tego numeru dołączona jest, oczywiście postać Olafa.

W każdym tomie znajdziemy postaci i elementy do wycięcia, dzięki którym możemy stworzyć własny teatrzyk.

My już nie możemy się doczekać kolejnego numery, Wy też?

31 thoughts on “Kaina lodu, Kolekcja marzeń, Wydawnictwo Edipress”

  1. Masz rację i dobrze to ujęłaś – to jest właśnie kolekcja marzeń. Moja siostrzenica byłaby zachwycona.

  2. Ja mam 5 letniego synka, on za krainą lodu w ogóle nie przepada. Raz z nim próbowałam obejrzeć żeby jechać na 2 część do kin i niestety poległ po 20 minutach bajki

  3. Moja córka jest wielką fanką Elsy i Anny i wszystko co zobaczy z Krainą Lodu musi sobie kupić. Nie kupowałam jej jeszcze magazynów, bo bierze z nich tylko naklejki i zabawki a resztę rwie, więc na razie to nie dla nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *