Czapka z ruchomymi uszami

W powietrzu pomału czuć już powiew wiosny. Jednakże pogoda bywa czasem zdradliwa, a poranki nadal sią chłodne i czasami mroźne. Osobiście jestem zmarzluchem, tak samo moje dzieci, lubimy ciepło się ubierać. Dlatego ciepłe czapki i szaliki jeszcze trochę będą nam towarzyszyć. Dziś chciałam pokazać Wam kilka zabawnych ale też ciepłych propozycji dla dzieci.

Nie ma nic lepszego od ciepłej czapki, gdy na dworze jest zimno. Zabawy na świeżym powietrzu w zimie i porach przejściowych są wskazane! Jednak należy się do nich odpowiednio przygotować. U nas znajdziesz ciepłe i wygodne czapki, a w tym również czapki z uszami (kota, królika) dla dzieci, czapki 3 w 1 – z szalikiem i rękawiczkami, które świetnie sprawdzą się również na jesień, czapka tygrysa, jednorożca i nauszniki zimowe.

Każda mama wie z czym wiąże się chodzenie dzieci z gołą głową w chłodne poranki. Niestety sama tez się o tym przekonałam. Niby na dworku jest piękna i wydawało by się ciepła pogoda. To jednak czasem niezałożenie czepki w chłodne jeszcze dni, może skutkować nie przyjemnymi konsekwencjami. Sama doświadczyłam przewiania uszu, dlatego staram się chronić je podczas nie korzystnej aury. Tak samo jest w przypadku dzieci, czapki zakładają zawsze przed wyjściem z domu, nawet gdy wydaje się że jest już cieplej.

Ciekawą, ale i ciepła alternatywą są czapki 3 w 1 , czyli czapka w połączeniu z szalikiem. W ofercie sklepu zabawkowy-swiat.pl/czapki znajdziemy modele, które zainteresują nasze dzieci. To ciepłe czapki z długimi uszami , które służą jako szalik.  Czapka wykonana z przyjemnego w dotyku i miękkiego pluszu.  Uniwersalny rozmiar sprawi, że chętnie sięgną po nią i dzieci, i nastolatki, a nawet co odważniejsi dorośli. Kolorowe, fantazyjne nakrycie głowy dodaje radości w zimny dzień i wypełnia nas optymizmem.

14 komentarzy do “Czapka z ruchomymi uszami

 • 2 kwietnia 2022 o 00:23
  Permalink

  Sama bym taką sobie kupiła, ale jestem już trochę za duża na to i nie mam gdzie takiej nosić 😉

  Odpowiedz
 • 29 marca 2022 o 22:18
  Permalink

  Kiedys moja córka miała taką czapke, ale bez ruchomych uszu.. Szkoda że moja córka jest już za duża na takie czapki..

  Odpowiedz
 • 28 marca 2022 o 13:04
  Permalink

  Ale uroczą ta czapka sama chętnie bym ją nosila zwłaszcza w domu podczas zimnych wieczorów

  Odpowiedz
 • 28 marca 2022 o 11:14
  Permalink

  Urocze są te czapki. Jestem pewna, że mojej młodszej siostrze Hani bardzo by się taka spodobała. Swego czasu były one bardzo popularne.

  Odpowiedz
 • 27 marca 2022 o 11:02
  Permalink

  Fajna jest taka czapka. Moje dziewczynki uwielbiają takie gadżeciarskie ubrania a ja tak samo 😛 Mogłabym nosić dla fanu 😀

  Odpowiedz
 • 25 marca 2022 o 18:55
  Permalink

  Przyznam szczerze, że sama bym takiej nie nosiła, ale znam parę osób, które mają tak duży dystans do siebie i świata, że zakładają podobne i lubię to w nich 🙂

  Odpowiedz
 • 25 marca 2022 o 08:53
  Permalink

  Moje dzieci uwielbiają zima nosić takie czapki. Dla mnie to tez plus te uszy, bo nie zapominają o szaliku i nigdzie go nigdy nie gubią. A i czasem są takie modele, które jeszcze mają rękawiczki z łapek.

  Odpowiedz
 • 24 marca 2022 o 23:13
  Permalink

  kuszą mnie takie czapki, sama bym sobie taka sprawiła, starszej nie pokazuję nawet, bo chciałaby mieć wszystkie dostępne 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *