Butelka filtrująca Aquaphor City

Woda, w lecie pijamy jej najwięcej, jest ważnym elementem naszego życia. W moim domu pijamy jej naprawdę dużo. Jestem zwolenniczką stosowania filtrów do wody, niż kupowania wody butelkowanej. Jest to zdecydowanie duża oszczędność i możemy butelkę z filtrem do wody mieć zawsze przy sobie. Do mojej kolekcji butelek filtrujących dołączyła ostatnio butelka filtrująca Aquaphor City.


Butelka filtrująca AQUAPHOR usuwa chlor, metale ciężkie, alergeny, poprawia smak i zapach wody.
Przykuwający wzrok atrakcyjny design butelki sprawia, że można z niej korzystać w dowolnych okolicznościach – zarówno podczas uprawiania sportu, jak i spaceru po mieście, w szkole, w biurze czy w samolocie. Uniwersalna pojemność 0.5l zapewnia optymalną ilość płynu na kilka godzin, nie dokładając przy tym dodatkowego ciężaru.

Aksamitna powierzchnia butelki dodatkowo ułatwia wygodę użytkowania – zapobiega wysuwaniu się z rąk. Trzyma się dłoni stabilnie, nawet bez zdejmowania rękawiczek. Specjalna zaślepka ochronna dodatkowo zapobiega rozlewaniu się wody podczas podróży.

Materiał, z którego wytworzona jest butelka to odporny na uderzenia Tritan- najnowszej generacji szkło organiczne, całkowicie bezpieczne, nietłukące i odporne na upadki. Tritan jest wykorzystywany do produkcji pojemników do przechowywania żywności i butelek dla niemowląt.

Znajdujący się w środku filtr usuwa: chlor, metale ciężkie, alergeny, poprawia: smak oraz zapach wody.

Butelka filtrująca Aquaphor City ma pojemność 500 ml, więc jest naprawdę spora. Poręczny kształt i tworzywo z którego jest wykonana dobrze dopasowuje się do dłonie. Zamknięcie metodą klik jest bardzo wygodne, nie zacina się. Filtr wystarcza na przefiltrowanie 150 litrów wody, wiec na pewno starczy na cały miesiąc lub dłużej. Dzięki tej butelce mogę prześledzić ile wody udaje mi się wypić w ciągu dnia. Przypomnę, że w sezonie letnim powinniśmy dostarczyć naszemu organizmowi co najmniej 2 litry wody dziennie. Doczepiona mała smycz jest bardzo pomocna, gdy chcemy butelkę zabrać w daszą wędrówkę.

Moim dzieciom również spodobała się ta butelka i czasem mi ją podkradają. Więc sądzę, że niebawem do mojej kolekcji dołączą następne butelki filtrujące tej marki.

Stosujecie butelki filtrujące ?

7 komentarzy do “Butelka filtrująca Aquaphor City

  • 3 września 2023 o 15:15
   Bezpośredni odnośnik

   Po to jest butelka z filtrem żeby w każdym miejscu nawet w szkole można było sobie dolać wodę z kranu.

   Odpowiedz
 • 14 września 2022 o 10:23
  Bezpośredni odnośnik

  W domu mam dzbanek filtrujący, ale właśnie zastanawiam się nad zakupem takiej butelki, aby zabierać ją ze sobą na wyjazdy, czy nawet do pracy. 🙂

  Odpowiedz
 • 14 września 2022 o 07:19
  Bezpośredni odnośnik

  Ja mam jedną butelkę, ale sporadycznie korzystam, natomiast moja bliska kuzynka nie rozstaje się z butelkami, ma ich kilka, ale chyba tej jeszcze nie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *