Anioły ciemności, Piekielna miłość, Monika Rępalska

Książki z motywem motocyklowym oraz mafijnym stały się moimi lubionymi. Jest ich bardzo dużo w mojej biblioteczce. Do tej kolekcji ostatnio dołączyła książka Moniki Rępalskiej “Anioły ciemności. Piekielna miłość.”
Anioły ciemności Piekielna miłość

Nikt się nie spodziewał, że zwykła wizyta u ojca w więzieniu może przybrać nieoczekiwany bieg.


Gena Ray przeżyła piekło podczas buntu więziennego groźnych motocyklistów. Jeden bestialski czyn pozbawił ją chęci do życia, a wyryty nożem symbol, jaki umieścił na jej ciele oprawca, sprawił, że stała się emocjonalnym wrakiem.
Teraz Gena stara się poradzić sobie z tym, co ją spotkało. Dlatego też kiedy nadarza się okazja opuszczenia Florydy, która przypomina jej o koszmarze, jaki ją spotkał, bez chwili wahania z niej korzysta. Nigdy nie przypuszczała, że na jej drodze stanie Mo – seksowny motocyklista przyprawiający o szybsze bicie serca, zarówno ze strachu, jak i z podniecenia.
On jest wszystkim, przed czym uciekała.
Jest jednym z nich. Przypomina kata, o którym chce zapomnieć.
Czy Gena zaufa Mo i powierzy mu swoje życie, gdy przeszłość da o sobie znać i sekrety wyjdą na jaw?

Motocykle i znamię na ciele Geny nie dają jej zapomnieć o brutalnym czynie, który wydarzył się podczas odwiedzin w więzieniu u ojca. Wizyty u terapeutki i wsparcie brata Oz nie są wstanie uśmierzyć bólu dziewczyny. Postanawia więc z bratem wyprowadzić się w nowe, nieznane miejsce. Gdy trafiają w nowe miejsce zaprzyjaźniają się z dwiema dziewczynami, okazuje się, że należą one do gangu motocyklowego. Tam też Gena zostaje zauważona przez Mo. Chłopak postanawia jej pomóc w zapomnieniu o przeszłości.

Czy Gena jest w stanie zapomnieć o demonach przeszłości? Czy Mo będzie je wybawcą?

“Anioły ciemności, Piekielna miłość” to książka przy, której przyjemnie spędziłam czas. Historia i postacie przedstawione są bardzo ciekawie, nie ma chwili na nudę. Cała historia to trochę huśtawka emocji spowodowana tym co wydarzyło się w życiu głównej bohaterki. Świat motocyklistów jest dość specyficzny i ukazany dokładnie w ten sam sposób w jaki poznałam go w innych książkach.

Losy Geny i MO to historia która wciągnie Was od pierwszej strony i nie pozwoli się nudzić.

Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos

Cykl: MO (tom 1)

Seria: Heartbeats

2 komentarze do “Anioły ciemności, Piekielna miłość, Monika Rępalska

  • 3 lutego 2021 o 08:57
    Permalink

    Jeszcze nie miałam okazji czytać, ale mam w planach na ten rok poznać twórczość autorki.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *