Po ostatnim spotkaniu z postaciami z bajek Gumball moja córka bardzo je polubiła i chętnie ogląda. Tym razem przychodzę do Was z ciekawą ksiażeczką która pobudza chęć poznania świata przez dzieci.

 

Amazing World of Gumball, Wydanie Specjalne

To wyjątkowa gratka dla miłośników serialu „Niesamowity świat Gumballa”. W środku garść ciekawostek o uczniach i nauczycielach ze szkoły w Elmore oraz odjazdowe gry i zabawy. Dodatkowo plan lekcji na najbliższy rok szkolny oraz piórnik z wyposażeniem lub portfel ze słuchawkami do wyboru.

W środku cała masa zadań do wykonania. Łamigłówki oraz dwa plakaty i plan lekcji. Do numeru dołączony jest piórnik z wyposażeniem.

 

Amazing World of Gumball. Przewodnik naukowy Gumballa

To jedyny w swoim rodzaju przewodnik po naukach ścisłych, który umożliwi miłośnikom serialu o przygodach niebieskiego kota dołączenie do klasy, w której zajęcia prowadzi profesor Gumball. Pod jego kierunkiem będą mogli przetestować najnowsze teorie naukowe, przeprowadzić odjazdowe eksperymenty i znaleźć odpowiedzi m.in. na pytania, czym jest grawitacja, dlaczego dochodzi do trzęsień ziemi i czy bycie naukowcem robi wrażenie na Penny. Nauka poprzez zabawę gwarantowana!

To dla mnie jest hit. Moja córka chce żeby tą ksiżęczkę nosić cały czas przy sobie. Chce poznawać historyjkę i ciekawostki fizyczne.  Poznawanie szlachetnych kamieni czy ciekawe eksperymenty które możemy wykonać z dzieckiem w domu.

Znacie już Gumballe?

36 thoughts on “Amazing World of Gumball. Wydanie Specjalne, Przewodnik naukowy Gumballa”

  1. Przyznam się szczerze, że mimo swoich lat jestem chyba największą fanką Gumballa i Darwina 😀 Uwielbiam tą bajkę! A tą pozycję już wiem, komu podaruję w prezencie, bo mam w rodzinie małego miłośnika tej bajki <3

  2. Gumballa znam dzięki siostrzencowi mojego znajomego. Wcześniej jakoś nie miałam okazji nic sie o dowiedzieć. Ciekawa postać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *