Amazing World of Gumball. Wydanie Specjalne, Przewodnik naukowy Gumballa

Po ostatnim spotkaniu z postaciami z bajek Gumball moja córka bardzo je polubiła i chętnie ogląda. Tym razem przychodzę do Was z ciekawą ksiażeczką która pobudza chęć poznania świata przez dzieci.

 

Amazing World of Gumball, Wydanie Specjalne

To wyjątkowa gratka dla miłośników serialu „Niesamowity świat Gumballa”. W środku garść ciekawostek o uczniach i nauczycielach ze szkoły w Elmore oraz odjazdowe gry i zabawy. Dodatkowo plan lekcji na najbliższy rok szkolny oraz piórnik z wyposażeniem lub portfel ze słuchawkami do wyboru.

W środku cała masa zadań do wykonania. Łamigłówki oraz dwa plakaty i plan lekcji. Do numeru dołączony jest piórnik z wyposażeniem.

 

Amazing World of Gumball. Przewodnik naukowy Gumballa

To jedyny w swoim rodzaju przewodnik po naukach ścisłych, który umożliwi miłośnikom serialu o przygodach niebieskiego kota dołączenie do klasy, w której zajęcia prowadzi profesor Gumball. Pod jego kierunkiem będą mogli przetestować najnowsze teorie naukowe, przeprowadzić odjazdowe eksperymenty i znaleźć odpowiedzi m.in. na pytania, czym jest grawitacja, dlaczego dochodzi do trzęsień ziemi i czy bycie naukowcem robi wrażenie na Penny. Nauka poprzez zabawę gwarantowana!

To dla mnie jest hit. Moja córka chce żeby tą ksiżęczkę nosić cały czas przy sobie. Chce poznawać historyjkę i ciekawostki fizyczne.  Poznawanie szlachetnych kamieni czy ciekawe eksperymenty które możemy wykonać z dzieckiem w domu.

Znacie już Gumballe?

36 myśli na temat “Amazing World of Gumball. Wydanie Specjalne, Przewodnik naukowy Gumballa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *