Niedawno wspominałam o rozświetlaczu w płynie. Tym razem testowałam bazę rozświetlającą pod makijaż Pro Shining Make-up od Revers Cosmetics. Baza rozwiętlająca tej marki już w prawdzie pojawiła się na blogu ale ta daje troszkę inny efekt niż poprzednia opakowania w tubce.

 

PRO SHINING MAKE-UP BASE. Rozświetlająca baza pod makijaż. 
Przeznaczona dla cery zmęczonej, szarej i potrzebującej błyskawicznego nawilżenia. Baza wygładza skórę ułatwiając nałożenie podkładu, jednocześnie przedłużając jego trwałość. Cera staje się promienna, delikatnie rozświetlona i nawilżona. Mikro pigmenty zawarte w PRO SHINING MAKE-UP BASE sprawiają, że skóra wygląda wyraźnie młodziej i zdrowiej. Nie blokuje porów i umożliwia oddychanie skóry. 

Baza Pro Shining Make-up zamknięta jest w szklanej buteleczce z pompką. Konsystencja lekka o lekko różowym zabarwieniu. Bardzo dobrze rozprowadza się po skórze, zapewnia jej lekką delikatną poświatę. Po bazie rozświetlajacej spodziewałam się małych drobinek, mieniących się w jej barwie. Jednak tutaj takich nie ma. Zapach niemalże niewyczuwalny.

Zazwyczaj nie sięgam po bazy pod makijaż, ale teraz gdy są upały trochę zmieniałam zdanie. Z bazą Pro Shining Make-up naprawdę się polubiłam. Wszystko za sprawą nawilżenia mojej skóry. Baza bardzo dobrze ją nawilża, niweluje szorstkość. Stosuje ją głównie pod puder, ładnie i dobrze się na niej utrzymuje.

Efekt rozświtlenia jaki daje nam baza jest delikatny, leki. Nie musimy się obawiać nadmiernego świecenia twarzy.Owszem twarz świeci się, ale bardzo delikatnie. Nie zauważyłam aby mnie uczulała, ani podrażniała.

 

Stosujecie bazy pod makijaż? Jakiego efektu wówczas oczekujecie?

16 thoughts on “Pro Shining Make-up Base, Rozświetlająca baza pod makijaż, Revers Cosmetics”

  1. Fajna recenzja, nie znałam tej marki i też niezbyt często stosuję bazy ale są takie okazje, kiedy sprawdzi się idealnie, dzięki za inspirację 🙂

  2. Tej bazy nie znam, ale mam bazę z Bielenda kremowe perełki i u mnie sprawdza się rewelacyjnie. Twarz mi się nie świeci, a makijaż pozostaje swiezy.😉

  3. Bazę pod makijaż stosuję rzadko, najczęściej wtedy kiedy wykonuję wieczorowy makijaż na jakąś imprezę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *