Wakacje w pełni, czerwiec pomału się już kończy. Wraz z nowym miesiącem w kioskach pojawiają się nowe numery lubianych przez dzieci czasopism. Chciałam przybliżyć Wam zawartość magazynów Świnka Peppa oraz Super Wings od Wydawnictwa Media Service Zawada.

Magazyn Świnka Peppa

Pismo o przygodach sympatycznej świnki Peppy i jej rodzinki, na podstawie uwielbianego przez najmłodszych serialu animowanego, emitowanego na kanale MiniMini. „Magazyn Świnka Peppa” skierowany jest do dzieci w wieku 3–6 lat, rozpoczynających naukę czytania, pisania i liczenia.

Magazyn Świnka Peppa jak zawsze pozytywnie zaskakuje. W tym numerze znajdziemy opowiadanie „Rodzinna wyprawa”.  Odrobina zadań matematycznych, dodawanie i liczenie ze świnką. Poznajemy nową literkę i wyrazy z nią związane. Nie mam talentu plastycznego ale razem z dzieckiem przy pomocy gazetki nauczymy się rysować sowę. W magazynie znajdziemy wiele kolorowanek oraz przepis na sowie naleśniki. Numer typowo wakacyjny gazetki, wraz z nim mały zestaw biwakowy.

Super Wings 

Magazyn „SuperWings” to idealna propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają dalekie podróże, dobrą zabawę i odlotowe przygody. Dzielne samoloty zapraszają do wspólnej zabawy. W środku czeka mnóstwo aktywności, a także gry, zabawy i łamigłówki ćwiczące spostrzegawczość.

Czasopismo Super Wings skrywa historię dwóch samolotów, które wybierają się do Meksyku.  Na koniec przekonamy się czy dziecko uważnie słuchało, sprawdzając jego wiedzę w teście  Poznamy Meksykańską kuchnie i jej pyszności, które sami będziemy mogli przygotować w domu.  W numerze są również kolorowanki oraz dużo elementów do wycięcia. A w środku plakat. Nie zapominajmy o prezentach. Jest ich aż 5.

 

30 thoughts on “Magazyn Świnka Peppa, Super Wings, Media Service Zawada”

  1. Bardzo fajny magazyn. Jak mój synek będzie większy będę musiała się nim zainteresować.

  2. idealna zabawa na lato dla dziecka. moja córka ma sporo gazetek z różnymi postaciami, czytamy, wypełniamy. fajna zabawa 🙂 no i dziecko się też uczy co nieco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *