Zdrowotna herbata, LeCharm Detox Tea

W zimowe dni, aby się ogrzać i zaspokoić pragnienie najczęściej sięgam po herbatę. Osobiście wybieram gatunki herbat liściastych. W moim domu pojawiła się niedawno herbata rozpuszczalna LeCharm Detox Tea.

LeCharm Detox Tea

Herbata LeCharm Detox Tea to łatwiejszy sposób na poprawę zdrowia, a jednocześnie piękna filiżanka o zapachu róż, zapewniająca Ci przyjemność zarówno w domu, jak i w pracy. Herbata jest w 100% naturalna, całkowicie pozbawiona cukru i kalorii.

LeCharm Detox Tea

LeCharm Detox Tea

Połączenie czarnej herbaty, hibiskusa i róży pomaga osiągnąć cel związany z wagą dzięki zwiększonemu metabolizmowi (spalanie tłuszczu) i zmniejszeniu apetytu na słodycze.

LeCharm Detox Tea

Herbatę LeCharm Detox Tea piję regularnie codziennie po jednej filiżance. Mogę śmiało powiedzieć, że zmniejszył mi się po niej apetyt. Rzadziej także sięgam po słodycze, a jest to moja największa słabość. Często po zjedzeniu ciężkich posiłków pojawiał się u mnie problem ciężkości. Co prawda staram się ograniczać potrawy , wywołujące ten efekt. Jednak jestem fanką bigosu, nie potrafię sobie go odmówić. Zauważyłam w ubiegłym tygodniu, że po zjedzeniu go nie odczuwam takiego obciążenia. Myślę, że herbata LeCharm miała na to swój dobry wpływ.

Brzoskwiniowa herbata to alternatywa dla herbaty, ponieważ jest to smaczny bezcukrowy napój. Mi smakuje zarówno na ciepło jak i chłodno.

Znacie Detox Tea? Stosujecie zdrowotne herbaty?

2 komentarze do “Zdrowotna herbata, LeCharm Detox Tea

 • 7 lutego 2021 o 20:43
  Permalink

  ja ostatnio zaczęłam pić ziółka, ale taką herbatkę tez chętnie bym skosztowała 🙂

  Odpowiedz
 • 26 stycznia 2021 o 08:12
  Permalink

  Uwielbiam różnego rodzaju herbaty, piję po 2-3 kubki dziennie, szczególnie teraz zimą. Tych z Twojego postu nie znam, ale może kiedyś spróbuję. 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *