DzieciSmacznego

Zdrowe lizaki Lily, 7 Pharma

Ostatnio coraz częściej choćby w telewizji widuje lizaki, żelki czy inne zdrowotne słodycze dla dzieci. Lizaki, bo o nich będzie mowa, mające fajny i zdrowy składa a dodatkowo zawierające zestaw witamin. Taką propozycję ma dla nas      7 Pharma.

 

Lizaki z zestawem witamin o smaku truskawkowym oraz malinowym

Lizaki z zestawem witamin o smaku truskawkowym to suplement diety łączący w sobie kompozycję 10 wysokiej jakości, dobrze przyswajalnych witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania każdego człowieka.

Lizaki z zestawem witamin o smaku truskawkowym powstały z myślą o zdrowiu dzieci i dorosłych, dlatego nie zawierają glutenu, laktozy oraz cukru

 

Lizaki na ból gardła o smaku malinowym

 

Lizaki na ból gardła o smaku malinowym to suplement diety stworzony na bazie ekstraktu z tymianku i szałwii oraz z dodatkiem wysokiej jakości, dobrze przyswajalnych witamin C i D3 mających korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego każdego człowieka.

Lizaki na ból gardła o smaku malinowym stworzone dla zdrowia dzieci i dorosłych nie zawierają glutenu, cukru oraz laktozy.

Lizaki na dolegliwości lokomocyjne o smaku pomarańczowym

 

Lizaki na dolegliwości lokomocyjne o smaku pomarańczowym to suplement diety stworzony na bazie wyciągu z imbiru, który eliminuje poczucie dyskomfortu i nudności podczas każdej podróży.

Lizaki na dolegliwości lokomocyjne o smaku pomarańczowym przeznaczone są dla dzieci i dorosłych źle znoszących podróże samochodem, pociągiem, samolotem czy też statkiem.

Musujące lizaki pudrowe o różnych smakach. Lizaki z zestawem witamin, na ból gardła czy na dolegliwości lokomocyjne. To bez cukrowe słodycze, które z pewnością posmakują dzieciom. Tak było właśnie u nas. Choć sezon na ból gardła jest już za nami moja córka chętnie sięgała po te lizaki.  Jest fanką wszelkich cukrowych, landrynkowych lizaków. Ciekawa byłam czy te pudrowe równie jej posmakują. Zdziwiłam się bo tak. Smakowały jej. Ja jestem zadowolona. Nigdy nie dawałam mojemu dziecku witamin, czy jakiś zestawów witaminowych. Nie widziałam takiej potrzeby, a i ona niechętnie pija syropy. Dlatego fajną opcją są lizaki z zestawem witamin. Nie należy przy tym również przesadzać. Jeden, góra dwa lizaki na dzień w zupełności wystarczą. Jeśli chodzi natomiast o lizaki na dolegliwości lokomocyjne nie jestem w stanie stwierdzić czy działają. Nikt z domowników cie cierpi na chorobę lokomocyjną.

Mogę Wam śmiało polecić lizaki dla Waszych małych słodkożercom.

Lizaki dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Wasze dzieci lubią pudrowe słodycze?

37 komentarzy do “Zdrowe lizaki Lily, 7 Pharma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *