Zakład (NIE)idealny, Alicja Wlazło, Recenzja książki

Zakład (NIE)idealny autorstwa Alicja Wlazło to kolejna książka która trafiła do mojej biblioteczki. Już sama okładka i opis bardzo mnie zaciekawiły. Na czym polega tajemniczy zakład z tytułu książki? Zapraszam na recenzję.

Marise, rozchwytywana pani seksuolog, ma szczęście w biznesie, jej interes rozkwita, a ona sama czuje się kobietą spełnioną – przynajmniej zawodowo. Jeśli chodzi natomiast o sercowe sprawy, nie potrafi zbudować stałego związku, zadowalając się jednorazowymi przygodami z o wiele młodszymi od niej mężczyznami. Żaden jednak nie jest w stanie jej zaspokoić. Żaden… dopóki na jej drodze nie stanie Zarius. Mężczyzna równie tajemniczy, co przebiegły, i w dodatku podający się za jednego z jej klientów. A wszystko po to, by poznać Marise bliżej i dowiedzieć się, za jaką cenę będzie skłonna sprzedać dom, który stoi dokładnie w miejscu, gdzie Zarius chce postawić swój nowy hotel.

Kobieta nie zamierza ułatwić mu zadania i proponuje zakład, który wywróci życie tej dwójki do góry nogami i uczyni je o wiele ciekawszym…

Czy Marise i Zarius znajdą nić porozumienia, czy też walka o dom spowoduje, że oboje stracą szansę na szczęśliwe zakończenie?

Młoda pani seksuolog Mariese mieszka w domku, który za wszelką cenę chce wykupić firma Zariusa. Jednak nie jest to takie proste, gdyż kobieta przyzwyczaiła się do tego miejsca. jest tam zarówno jej dom jak i gabinet lekarski. Zarius pod przykrywką pacjenta postanawia podstępem dowiedzieć się jak może kupić ten dom. Marise jednak odkrywa prawdę i w tym momencie ma dla niego propozycję nie do odrzucenia. Postanawia zawrzeć z nim umowę. W zamian za zamieszkanie z nią i wytrzymanie jej humorków odda mu dom.

Czy okaże się to słuszną decyzją? Czy może wspólne mieszkanie na tyle ich zbliży do siebie, że zrodzi się między nimi uczucie?

“Zakład (NIE)idealny” autorstwa Alicji Wlazło to książka przy której przyjemnie spędzimy czas. Sama historia jest bardzo lekka i do tego zabawka. Jest to zdecydowanie literatura romantyczna i erotyczna zarazem. Fabuła może jest trochę przewidywalna, ale psikusy które robią sobie bohaterowie i ich reakcje na nie są przezabawne. Dwoje dojrzałych osób, które swoim zachowaniem przypominają małolatów i jest to dość zabawne. Poruszane są w książce także trudne relacje z rodzica. Marise nie potrafi dogadać się z siostrą i z matką. Zarius natomiast w młodości stracił rodziców i jeszcze nie poradził sobie z ich stratą. Czasem bliskość nawet obcej osoby, do której mamy zaufanie potrafi sprawić że się zmienimy.

Ta książka to dawna dobrego humoru i relaksu podczas poznawania losów głównych bohaterów.

Znacie książkę Alicja Wlazło “Zakład (NIE)idealny”?

Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos

Seria: Heartbeats

21 myśli na temat “Zakład (NIE)idealny, Alicja Wlazło, Recenzja książki

 • 4 maja 2021 o 11:36
  Permalink

  Mam nadzieję, że połączenie erotyki i romansu będzie na tyle delikatne, że mnie zauroczy. Nie lubię prostych historii, bo mnie nudzą. Wolę właśnie jak coś jest albo mocne, albo właśnie subtelne.

  Odpowiedz
 • 29 kwietnia 2021 o 13:37
  Permalink

  Muszę przyznać że bardzo interesująco się zapowiada ta książka, z wielką chęcią poznałabym bliżej tą historię, coś czuję że by mnie pochłonęła.

  Odpowiedz
 • 26 kwietnia 2021 o 09:44
  Permalink

  Kocham fantastykę w wykonaniu Alicji Wlazło! Przeczytałam dwa tomy jednym tchem. Chyba musze też sięgnąć po tę 🙂

  Odpowiedz
 • 26 kwietnia 2021 o 09:22
  Permalink

  jestem pewna, że losy pani seksuolog bardzo by mnie wciągnęły, książka wydaje się być bardzo interesująca i na czasie

  Odpowiedz
 • 26 kwietnia 2021 o 07:45
  Permalink

  Lubię książki Alicji. Niedawno czytałam Licho nie śpi i byłam bardzo zadowolona. Tej książki nie znam jeszcze.

  Odpowiedz
 • 26 kwietnia 2021 o 07:12
  Permalink

  Przyjemne zaczytanie dla miłośników tego typu książek, w takich historiach nie odnajduję się, ale chętnie czytam wrażenie po spotkaniu z nimi. 🙂

  Odpowiedz
 • 25 kwietnia 2021 o 19:52
  Permalink

  Bardzo mnie zachęciłas do przeczytana tej książki. Ale więc wpisuje ją na listę.

  Odpowiedz
 • 25 kwietnia 2021 o 17:52
  Permalink

  Słyszałam o tej książce ale jakoś żadna recenzja mnie nie przekonuje. Chyba to nie pozycja dla mnie 🙂

  Odpowiedz
 • 24 kwietnia 2021 o 22:14
  Permalink

  ostatnio czytam same książki ociekające dobrym humorem więc może się skusze 🙂

  Odpowiedz
 • 23 kwietnia 2021 o 20:58
  Permalink

  Nie czytałam tej książki, ale jakoś średnio mnie przekonuje do siebie.

  Odpowiedz
  • 25 kwietnia 2021 o 20:26
   Permalink

   Okładka jestt świetna 🙂 Fabuła czuję, że także by mi się spodobała 🙂

   Odpowiedz
 • 23 kwietnia 2021 o 18:52
  Permalink

  Ciekawa jestem tego zakładu i muszę się skusić, bo wcześniejsze książki autorki mi się podobały.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *